SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak połączyc....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 654 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12632
Siema mam problem w srawie treningu :

Cwiczyłem tak :
Pon - klata , tric
Wt - nogi
Sr - wolne
czw - barki , biceps
pt - plecy

Teraz zapisałem sie na sztuke walki i treningi mam w poniedziałki i czwartki

Wiec teraz chce cwiczyc 3x w tyg. oprócz pon i czw

Mozecie mi podpowiedziec jakie mają to byc dni i jak połaczyc te partie..?

"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6877
moze to być np tak

piątek-klata+tric
niedziela-plecy+biceps
wtorek-nogi+bary

-----<<<MOJE MOTTO:GRUSZKI SĄ KWAŚNE>>>------

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
edit

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-09-14 21:39:57

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 654 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12632
Ja mysle o takim czyms :

WTOREK - KLATA , TRIC
SRODA - BARKI , NOGI
PIATEK - PLECY , BICEPS

W NIEDZIELE NIE CWICZE

MOZE BYC TEN PLAN..? CZY 2DNI POD RZAD TO TEZ ZLE...?

"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6877
raczej źle a jak juz chcesz na upartego to napewno nie rób klaty i tricepsa w przeddzień barów..........czyli zamień środe z piątkiem

-----<<<MOJE MOTTO:GRUSZKI SĄ KWAŚNE>>>------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 654 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12632
CZYLI TAK :


Wtorek : Klata , Triceps
Środa : Plecy , Biceps
Piątek : Barki , nogi

bykstefan Sog za pomoc:)

Zmieniony przez - ziele87 w dniu 2004-09-15 10:16:21

"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten wtorek i sroda troche konfliktowe i na dluzsza mete moze pojawic sie problem, chociaz jesli bedziesz pamietal o tym, zeby we wtorek szczegolnie dobrze sie wyspac, spozyc szczegolnie duzo bialka i WW to powinienes dac rade, ale jesli zwolni Ci sie jakis dzien to cwicz w conajmniej jednodniowych odstepach czasu. Np wtorek, piatek, niedziela tak jak podal bykstefan.
Potwierdzam opinie, ze barki dzien po klacie to zly pomysl. Pamietaj, ze np po treningu plecow nie wykonuje sie pelnego treningu bica (bo chocby drazek, daje mu niezle popalic) i wykonuj ok 6 serii. Tak samo z klata i tricem.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 654 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12632
Muzykmg juz wszystko czaje...oczywiscie po treningu plecow bede mniej obciazał biceps ..

"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile czasu poświecacie na trening?

Następny temat

Trening na sile - prosze o ocene

Shoty
Polecane artykuły