Siema mam problem w srawie treningu :
Cwiczyłem tak :
Pon - klata , tric
Wt - nogi
Sr - wolne
czw - barki , biceps
pt - plecy
Teraz zapisałem sie na sztuke walki i treningi mam w poniedziałki i czwartki
Wiec teraz chce cwiczyc 3x w tyg. oprócz pon i czw
Mozecie mi podpowiedziec jakie mają to byc dni i jak połaczyc te partie..?
Cwiczyłem tak :
Pon - klata , tric
Wt - nogi
Sr - wolne
czw - barki , biceps
pt - plecy
Teraz zapisałem sie na sztuke walki i treningi mam w poniedziałki i czwartki
Wiec teraz chce cwiczyc 3x w tyg. oprócz pon i czw
Mozecie mi podpowiedziec jakie mają to byc dni i jak połaczyc te partie..?
"...Zawsze znajdzie sie szerszy co wielkosć wielkich pieprzy..."
Krzysztof Piekarz