Jak w temacie... Mam mala stagnacje i nie wiem czy lamac ja kretka czy HST...? Dodam ze to bedzie moj pierwszy cykl kretki. dzieki, pozdr
%)
Ilość wyświetleń tematu: 1435
%)
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
a jesli masz duzy staz i jestes bardzo podlamany stagnacja i wiesz ze nic innego ci nie pomoze %) kup kreatyne ;)za kilkanascie lat bede wielki 


%)
No i oczywsice jak najwiecej wypoczywaj podczas SD, najlepiej siedz przed TV i jedz sobie smacznie, z przerwami na saune
Pozdrawiam
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły