SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka odzywka dla mnie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Witam.A wiec tak mam 18 lat, 184 cm wzrostu i waze 71kg. Co polecacie zeby przytyc jakies 5kg??Interesuja mnie jakies odzywki tylko nie mam pojecia jakie?????Dodam ze bardzo ciezko mi lapac mase na zwyklej diecie!!....Jak uzyskam odpowiedz to prosze o skasowanie posta zeby nie zasmiecal forum! Thenx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
No!!Minal troche ponad miesiac a ja moge sie pochwalic waga: 76kg na czczo!!!!No i wyglada to tak ze ok 70% to masa miesniowa i 30% niestety tluszcz!ale to nic, lepiej wiecej niz mniej!!Bedzie cieplej w zimie!!
Dzieki za rady!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25673
Ile ćwiczysz ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
tak na diecie trudno na odzywce łatwo ...

kup gainera jako uzupełnienie diety i koniec

btw jezeli nie pomoze kup sobie silana z systemem zmiękczaczem tkanin ...

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 98 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2481
OLIMP Top Mass 3000 g
...
Napisał(a)
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 16 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 38264
gainer w celu zwiekszenia kalorycznosci diety...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Cwicze ok. 18 miesiecy! a dieta juz 4 miechy leci!Top mass 3000 olimpa tak??jeszcze ktos to potwierdzi??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
Trec lepiej wychodzi Trec xxl 4800g za około 128zł

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-08-04 18:14:05

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie gejner
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25673
Jak zależy ci na tym żeby odżywka była tania a dobra to Gainer MASS XXL ok. 84zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 927
Oka thx za rade.Cena w sumie nie jest najwazniejsza, bardziej zalezy mi na efekcie. Wole wydac te 50zeta wiecej i qpic lepsza!!Jeszcze tylko jedno ile moze potrwac zlapanie tych powiedzmy 5 kilogramow??Tak +/-??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
zalezy od ciety najbardziej i od treningu mi np zajmuje to miesiac a inni czekaja na mase przez pare długich miechow a trec ma dobra jakos i cene

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXl + Kreatyna

Następny temat

Jak to jest z glukoza???

electro
Polecane artykuły