SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cwiczenia bez silowni (?)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6155
Siemka!:) Tak patrze na posty i kazdy plan treningu.. i wszedzie sztanga sztanga.. a jak ktos nie ma narazie dostepu do silowni (moze za jakis czas:p) to na poczatek pomoozcie ulozyc jakis plan cwiczen w domu.. hmm mam takie sprezynki do rozciagania, skakanke no i zostaja takie metody jak pompki, przysiady ;P:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6155
kurde glupi jestem.... zapomnialem ze wyszukiwarka jest.. niepotrzebnie zasiecilem ale jak cos ot mozecie sie wypoiwadac(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6934
Co za samokrytyka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6454
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6155
Dzieki robson łap soga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9168
nio co od razu głupku??hej voytas weź dwa stabilne krzesła i możesz następujące rzeczy robić trzymając krzeseł:
-klasyczne popmki na krzesłach(nawet lepiej wchodzi)-oprzyj nogi o jakieś łóżko czy stół(na klate i trice)
-pompki na krzesłach (tak samo jak na poręczach)(j.w tyle że z wiekszym zaangażowaniem mięsni klatki)
-pompki w podporze na krzesłach tyłem (na trice)
sam ostatnio zaczołem robić te ćwiczenia i miałem po nich niezłe bule w okolicach klaty i barków

--pomogłem??-daj soga--

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!!!!

Następny temat

Ile serii i powtórzeń ?!

electro
Polecane artykuły