Siemka!:) Tak patrze na posty i kazdy plan treningu.. i wszedzie sztanga sztanga.. a jak ktos nie ma narazie dostepu do silowni (moze za jakis czas:p) to na poczatek pomoozcie ulozyc jakis plan cwiczen w domu..
hmm mam takie sprezynki do rozciagania, skakanke no i zostaja takie metody jak pompki, przysiady ;P:)
hmm mam takie sprezynki do rozciagania, skakanke no i zostaja takie metody jak pompki, przysiady ;P:)
Krzysztof Piekarz
(
