Cześć chcę zrobić masę ale mam problem z przejadaniem ilości jedzenia. Chcę jeść jak najczysciej nie dobijając kalorii tłuszczami albo cukrami. Próbowałem diety gdzie miałem 200+ białka i ciężko mi było to przejeść i dobijalem kcal maslem orzechowym. Teraz chcę spróbować jeść większą ilość zdrowych węglowodanów mało tłuszczy i mniej białka (kolo 160). Jeśli ktoś z was ma podobny problem i zna ciekawe proste przepisy na dania wysoko ww oparte na zdrowych produktach jakieś placki omlety czy coś innego co łatwo wchodzi i lekko sie trawi to bardzo bym prosił o napisanie. Chce unikac chleba mąki i dodatkowego tluszczu, chce miec go gdzies kolo 50-60g. Chce zobaczyc jak to zadziala. Moje patetnty na jakie wpadlem zeby łatwiej przejadac to wszystko to jajka na miękko zamiast jajecznicy, szejk z twarogu i gainera, mniej miesa bo sie ciężej trawi, mocniej syci a chce sie szybciej robic głodny. Brakuje mi 1 posiłku wysoko ww
To moja dieta
1. 3 jaja na miekko 120g chleb razowy
2. Szejk150g twarogu chudego 300ml mleka 70g Olimp gain bolic 6000
3. 100g ryz basmati 150g piers kurczaka odrobina oliwy i troche warzyw
4. Taki sam jak 3
Tj 2280kcal
B 157
T 41
W 309
Albo co z waszego doswiadczenia jest dobrym zrodlem ww co sie szybko tr
Waze 78kg 173cm kierowca ciezarowki bardzo malo ruchu oprócz treningów. Wychodzi mi ze jakies 3000kcal juz z surplusem musze spożywać.
Jestem bardzo ciekaw porad od ludzi z tym samym problemem.
Dziekuje i pozdrawiam
To moja dieta
1. 3 jaja na miekko 120g chleb razowy
2. Szejk150g twarogu chudego 300ml mleka 70g Olimp gain bolic 6000
3. 100g ryz basmati 150g piers kurczaka odrobina oliwy i troche warzyw
4. Taki sam jak 3
Tj 2280kcal
B 157
T 41
W 309
Albo co z waszego doswiadczenia jest dobrym zrodlem ww co sie szybko tr
Waze 78kg 173cm kierowca ciezarowki bardzo malo ruchu oprócz treningów. Wychodzi mi ze jakies 3000kcal juz z surplusem musze spożywać.
Jestem bardzo ciekaw porad od ludzi z tym samym problemem.
Dziekuje i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz