Czesc jestem Karol mam 15lat, 183cm wzrostu, 82kg. Trenuje od roku ale miałem przerwę duża i teraz regularnie zaczęłem trenować od stycznia, biorę białko kreatynę. W styczniu 2023 ważyłem 59 teraz aktualnie 82. Jak myślicie mam masować do marca czy może przejść na redukcję?




Krzysztof Piekarz