Cześć ;)
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń brzucha. Ponieważ będąc dzieckiem byłem trochę pulchny, wraz z dojrzewaniem wyciągnąłem się i wyszczuplałem, uprawiając od czasu do czasu jakiś sport. Aktualnie mam 21 lat, 189cm, 76kg. I przez to, że będąc małym pulpetem ^^ na brzuchu pozostała mi oponka w postaci nadmiaru skóry, zapewne z większym % tłuszczu. I stąd moje pytanie jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać oraz czy lepsze będzie cardio czy interwały, bądź może ogólnie FBW?
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń brzucha. Ponieważ będąc dzieckiem byłem trochę pulchny, wraz z dojrzewaniem wyciągnąłem się i wyszczuplałem, uprawiając od czasu do czasu jakiś sport. Aktualnie mam 21 lat, 189cm, 76kg. I przez to, że będąc małym pulpetem ^^ na brzuchu pozostała mi oponka w postaci nadmiaru skóry, zapewne z większym % tłuszczu. I stąd moje pytanie jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać oraz czy lepsze będzie cardio czy interwały, bądź może ogólnie FBW?


Krzysztof Piekarz