witam co sądzicie o takim planie na mięśnie nóg
rozgrzewka 4x max prostowanie nóg na maszynie z progresją ciężaru
przysiad sztanga 6x 15-12-12-10-8-6
uginanie nóg na maszynie leżąc lub siedząc na dwójki x4 max z progresją
zakroki 5x10 progresja
wyciskanie na maszynie 4x20 plus dropset na koniec
łydki 5x15 ze sztangą na karku spięcia na palcach
może być taki trening, zależy mi na uwidocznieniu większym mięśni nóg, pozdrawiam :) trening nóg na oddzielnej sesji treningowej raz w tygodniu
rozgrzewka 4x max prostowanie nóg na maszynie z progresją ciężaru
przysiad sztanga 6x 15-12-12-10-8-6
uginanie nóg na maszynie leżąc lub siedząc na dwójki x4 max z progresją
zakroki 5x10 progresja
wyciskanie na maszynie 4x20 plus dropset na koniec
łydki 5x15 ze sztangą na karku spięcia na palcach
może być taki trening, zależy mi na uwidocznieniu większym mięśni nóg, pozdrawiam :) trening nóg na oddzielnej sesji treningowej raz w tygodniu


Krzysztof Piekarz