W dniach 3-6 marca odbędzie się kolejna edycja imprezy z cyklu Arnold Classic. Poniżej lista zaproszonych zawodników w poszczególnych kategoriach.
Kulturystyka open
William Bonac (Netherlands)
Rafael Brandao (Brazil)
Maxx Charles (USA)
Brandon Curry (USA)
Samson Dauda (United Kingdom)
Nathan De Asha (United Kingdom)
Regan Grimes (Canada)
Steve Kuclo (USA)
Cedric McMillan (USA)
Fabio Giga Rezende (Brazil)
Justin Rodriguez (USA)
Mohamed Shaaban (Egypt)
Brett Wilkin (USA)
Akim Williams (USA)
Classic Physique
Breon Ansley (USA)
Michael Daboul (United Kingdom)
Urs Kalecinski (Germany)
Peter Molnar (Hungary)
Terrence Ruffin (USA)
Ramon Rocha Queiroz (Brazil)
Darwin Uribe (USA)
Lenny Wicks (USA)
Divine Wilson (USA)
Men’s Physique
Erin Banks (USA)
Choi Bong Seok (South Korea)
Riccardo Croci (Italy)
Terrence Teo Kok Hua (Malaysia)
Drelyn Hunt (USA)
Emanuel Hunter (USA)
Daniel Leone (Italy)
Vincius Mateus (Brazil)
Diogo Montenegro (Brazil)
Ramses Rams (Spain)
Antoine Weatherspoon (USA)
Fitness
Jaclyn Baker (USA)
Amanda Ciani (USA)
Kate Errington (United Kingdom)
Ariel Khadr (USA)
Sara Kovach (USA)
Allison Kramer (USA)
Minna Pajulahti (Finland)
Missy Truscott (USA)
Aurika Tyrgale (Russia)
Tamara Vahn (Canada)
Figure
An Da Jong (South Korea)
Latoya Farley (USA)
Wendy Fortino (USA)
Cydney Gillon (USA)
Nicole Zenobia Graham (USA)
Lola Montez (Canada)
Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
Larhannah Robinson (USA)
Natalia Soltero (Mexico)
Bojana Vasiljevic (USA)
Bikini
Maureen Blanquisco (USA)
Lauralie Chapados (Canada)
Lauren Dannenmiller (USA)
Alessia Facchin (Italy)
Phoebe Hagan (United Kingdom)
Ashley Kaltwasser (USA)
Jourdanne Lee (USA)
Lucia Malavaze (USA)
Elisa Pecini (Brazil)
Danielle Phelps (USA)
Allison Testu (France)
Wellness
Sunny Andrews (USA)
Yarishna Ayala (USA)
Angela Borges (Brazil)
Devyn Cambre (USA)
Barbara Cesar (USA)
Julia Chitarra (Brazil)
Casey DeLong (USA)
Kassandra Gillis (Canada)
Isabelle Nunes (USA)
Lorena Ragusa (USA)
Kulturystyka niepełnosprawnych
Gabriele Andriulli (Italy)
Anand Arnold (India)
Bradley Betts (USA)
Adelfo Cerame Jr. (USA)
Harold Kelley (USA)
Antoni Khadraoui (Algeria)
Chad McCrary (USA)
Daniel Minster (Czech Republic)
Johnny Quinn (USA)
Zmieniony przez - ASNF w dniu 2022-02-17 20:20:48