Witajcie!
Chciałem zapytać Was o dobry trening na schudniecie. Mój wiek to 33 lata, waga 87 kg wzrost 183 cm. Chciałbym spalić tkankę tłuszczową i zejść do około 80 82 kg. Na siłownię chodzę 3 razy w tygodniu dietę trzymam. Czy moglibyście zaproponować mi konkretny plan treningowy z dużą ilością aerobow?
Dzięki Panowie!
Chciałem zapytać Was o dobry trening na schudniecie. Mój wiek to 33 lata, waga 87 kg wzrost 183 cm. Chciałbym spalić tkankę tłuszczową i zejść do około 80 82 kg. Na siłownię chodzę 3 razy w tygodniu dietę trzymam. Czy moglibyście zaproponować mi konkretny plan treningowy z dużą ilością aerobow?
Dzięki Panowie!


Krzysztof Piekarz