- Mam 15 lat i ok. 157-8 cm wzrostu. Co robić, żeby jeszcze trochę urosnąć?
- Mam 165 cm wzrostu , Naturalne i nie naturalne sposoby :)
- Dieta na masę - 17 lat - ok. 177 wzrostu i waga 60-63kg (EKTOMORFIK)
- 18 lat, 176 cm wzrostu, 77 kg, duży brzuch. co robic, by go zrzucic?
- 17 lat 170 cm wzrostu 70 kg odchudzanie, dieta
- 17 lat , 75 kg wagi , 170 cm wzrostu , trening 6 tygodni , cel 65 kg
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
TomQ-MAGMnie już zdążył zbanować moderator Banan, bo nie dołączyłam do jego Towarzystwa Wzajemnej AdoracjiA tak serio to macie bana![]()

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Tak czy inaczej bardzo niski nie jesteś i spokojnie z takim wzrostem można żyć

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
TomQ-MAGA badania DNA robiliście?U mnie rodzice są przeciętnego wzrostu a całe rodzeństwo wysokie 193,183,175 ja, brat i siostra
Żartuję.
Generalnie za wzrost w ogromnej mierze odpowiadają geny, zwłaszcza te od taty, jednak można dostać wzrost w spadku po babci czy prapradziadku.
Kluczowe dla ostatecznego wzrostu człowieka jest też to, co przydarza mu się w życiu płodowym i w ciągu pierwszych dwóch lat życia.

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
TomQ-MAGNo a hydraulik albo listonosz?Pan który chodził spisywać liczniki za prąd był wysoki![]()

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
Krzysztof Piekarz