Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Pierwsze primo wejdź na stronę IPF i wyreguluj wysokość sztangi do oficjalnej przepisowej (wysokość sztangi względem ziemi), to co robisz to martwy ciąg deficytowy
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
8.75 inches = 22,2 cm proszę bardzo (ok 23 cm do środka sztangi)
Jak postawa ma być dobrze skoro robisz pół-przysiad?
Co innego deficytowy ciąg, alu tu trzeba umieć robić ciąg in the first place, a co do tego masz przecież wątpliwości
Jak tam nie brakuje, lub brakuje niewiele to podbite buty cię podnoszą i/lub za duże zgięcie kolanowe
Zmieniony przez - YerbaPower w dniu 2019-09-14 02:35:44