SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Technika martwy ciąg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8373
Hej, wysyłam wam do oceny filmik na którym robię martwy ciąg. Co do poprawy? Jest dość mocno początkujący a nie chce sobie krzywdy zrobić :D. Wielkie dzięki za pomoc.
https://drive.google.com/file/d/1-3tfMEDZCG7B7AZBQWQsHjia1Ts2pjks/view?usp=drivesdk 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3689
Trzeba udzielić dostępu albo wrzucić w innym formacie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8373
Okej dostęp udzielony zapomniałem o tym haha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsze primo wejdź na stronę IPF i wyreguluj wysokość sztangi do oficjalnej przepisowej (wysokość sztangi względem ziemi), to co robisz to martwy ciąg deficytowy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8373
Ciężko mi znaleźć dokładną wysokość na której powinno się to znajdywać. Ale rozumiem, że trochę wyżej. Poza tym postawa itd dobrze?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
8.75 inches = 22,2 cm proszę bardzo (ok 23 cm do środka sztangi)
Jak postawa ma być dobrze skoro robisz pół-przysiad?
Co innego deficytowy ciąg, alu tu trzeba umieć robić ciąg in the first place, a co do tego masz przecież wątpliwości
Jak tam nie brakuje, lub brakuje niewiele to podbite buty cię podnoszą i/lub za duże zgięcie kolanowe


Zmieniony przez - YerbaPower w dniu 2019-09-14 02:35:44
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny

Następny temat

Zespół opóźnionego bólu mięśniowego - jak się szybciej pozbyć co brać

electro
Polecane artykuły