SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ocena efektow czy dobry plan ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1261
Siema, pytanko do was :) Czy widać jakiś efekt ćwiczeń 4-5 miesięcy.

I czy warto zmienić juz plan po takim czasie ?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 178 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1345
Oczywiście mój post traktowac należy pół żartem/pół serio ,no offense oczywiście do nikogo hehe :D Sam wiem ,że duże nogi przeszkadzają przy niektórych rzeczach.

Co do planu - napisałem Ci kilka reczy w poście powyżej. Raczej kierowałbym się w stronę ćwiczeń wielostawowych niż izolacji w postaci francuzów czy uginań. Split zostawiłbym sobie na ostani miesiąc/2 przed latem/końcem reduckji żeby te słabsze partie poprawić.

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady."

Victor Hugo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 178 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1345
Mimo ,że nie są to zdjęcia "Przed i Po" to widać zmianę sylwetkową. Widoczny progres na plecach ,a i łapy zdają się być "pogrubione" ,choć tutaj to może efekt masy ,bo zdaje się ,że na ostatnim zdj. tłuszczyk z tricka zwisa ;D (no offens of cour$).

Nie dałeś zdj. przodu ciała ,oraz nóg.
Raczej nikt się nie domyśli jaki jest twój plan i czy jest do zmiany na bardziej efektywny - musiałbyś go podać.
Pozdrawiam.

Swoją drogą na zdjęciach mogłeś bardziej uwidocznić sylwetkę ,ale lepsze takie niż żadne.


Zmieniony przez - DonD w dniu 2019-08-24 14:01:16

Zmieniony przez - DonD w dniu 2019-08-24 14:07:32

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady."

Victor Hugo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1261
Podeślę coś po treningu dzisiejszym z fotek, co do planu robię tak :

1.

Nogi przód, Klatka, barki, triceps
Przysiady 4x8
płaska klatka sztangą 4x8
wyciskanie siedząc nad głowe barki sztanga 4x8
unoszenie na boki wyciąg dolny na barki 4x12
uginanie francuskie za głowe sztanga łamaną 4x10 triceps
ściąganie z wyciągu górnego 4x10 triceps

2. trening plecy, nogi tył, biceps, brzuch
Martwy na prostych nogach 4x8 lub 4x10
Podciąganie 5x5
Ściąganie drążka 4x10
Wiosłowanie 4x8
Uginanie ramion sztangą wąską 4x10
Uginanie hantle chwyt młotkowy 4x10
allahy plus jakas deska albo brzuszki

Tak trenuje po 4 razy w tygodniu :)




Zmieniony przez - ghuluzmc w dniu 2019-08-24 14:13:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1261
waga 84-85, 180 wzrostu łapka 38 jak zaczynałem było 31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 178 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1345
Zdaje mi się "plan" wygląda ok. Rozważyłbym zmniejszenie serii do 3 i powtórzeń do 6-8 wtedy oczywiście zwiększając ciężar.

Spójrz na trening 2. Ćwiczysz biceps w trzech ćwiczeniach :). Podciąganie ,uginanie sztangą i młotkowe ,jak dla mnie za dużo. Chyba ,że bardzo chcesz te łapy rozwijać to bym się zastanawiał nad sensem tego. Ja zamieniłbym uginanie młotkowe na podciąganie młotkowe.

Również zastanowiłbym się po co tracić siłę i energię na ściąganie drążka? Podciąganie jest o wiele lepsze moim zdaniem i tam mógłbyś powalczyć o powtórzenia (z techniką oczywiście). Ew. podciągać się szerokim chwytem.
Chyba ,że podciągasz się wąskim podchwytem to wtedy jeszcze bym zrozumiał te ściąganie drążka ,gdzie pierw atakowałbyś bardziej bicepsy a potem na ściąganiu plecy ,ale w takim wypadku Zostawiłbym uginania młotkowe a usunął z planu ugiannie ze sztangą.|

Moje zdanie znasz ,może Ci się poszczęści i ktoś bardziej doświadczony się wypowie :).
No to ładnie łapsko poszło. Gratki

Pozdrawiam.

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady."

Victor Hugo

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
kolego, jak oczekujesz powaznych odp w swoim temacie to traktuj nas powaznie, dales zdjecia w jakich wycinkach, powycinane partie miesniowe i co my mamy sobie to posklejac w calosc jak ukladanke czy jak? jak oczekujesz konstruktywnej oceny, ttrafnej, tego co dalej robic na czym sie skupic to daj dwie fotki calego ciala, powtarzam CALEGO ciala na luzie przodem i tylem i wtedy bedziemy mieli o czym rozmawiaj, bo po tym co nam przedstawiles temat nadaje sie do usuniecia jedynie, a nie dyskusji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1261
W porządku, nie potrzebnie tak przycięte. Taka różnica w sylwetce, aktualny plan to troszkę przyciąć do zimy, a potem się zobaczy :)








Zmieniony przez - ghuluzmc w dniu 2019-08-27 09:36:58
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
nie wiem jak wygladala sylwetka przed rozpoczeciem treningow, ale widac, ze obecnie przydaloby sie jej juz wycisnka fatu kolejnym krokiem powinno byc wiec ukierunkowanie na redukcje tłuszczu, obecnie wrazliwosc insulinowa lezy i zbudowanie miensia bedzie bardzo trudne a nawet niemozliwe, dlatego powinienes obecnie skupic sie na tym aby wyciac zbedny balast i pozniej na spokojnie juz probowac dokladac czystej masy miesniowej. tak wiec pomysl o dodatkowym cardio i diecie z bilansem ujemnym na start

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1261
W ostatnim komentarzu dodałem dwa zdjęcia gdzie pierwsze, to przed treningami, a drugie zdjęcie to po treningach :) Progres poszedł w łapie gdzie miałem 31-32 a teraz mam 38 reszta chyba tez zauważalna. Od wczoraj wszedlem na redukcje. Czy dotychczasowy treing bedzie dobry ? plus cardio
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 178 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1345
Kurcze ,każdy tak o tych łapach wszędzie napomina :( mógłby się ktoś wreszcie pochwalić łydkami czy przedramieniem ;(;(

"Bądź jak ptak, który spocząwszy w locie swym na gałązce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje śpiewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzegą od zagłady."

Victor Hugo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1261
łydki nie sprawdzałem, ale chyba cały czas 40 siedzi. :D Ogólnie to nie chce być duży podmasować trzeba było trochę, teraz chciałbym troszkę schudnąć żeby na zime znów coś przybrać na masie, potem redukcja na lato i powinno być gitara na następne wakacje. Dalej się nie dowiedziałem, dalej leciec Tym planem podczas redukcji ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi w domu

Następny temat

Prostowniki

electro
Polecane artykuły