Szacuny
63
Napisanych postów
5807
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
40909
nazwa SUPLEMENTACJA była fajna... teraz nazwa upodobniła sie do tych z innych forów dyskusyjnych... a chyba nie o to chodzi... to tak jakby umarł fajny dział...
a z tym "oceń wypowiedź" to może i czytelniej ale opisy "czytelnik, znawca itp..." mogłyby być np. pod nickiem pod avatarem... co Wy na to?? qrde zresztą co to kogo obchodzi, przeciez zmian chyba nikt z nikim nie konsultuje... a moze sie myle? kto wiedział o planowanych zmianach?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wilhelm nie martw się -umarła fajna nazwa, ale fajny dział nadal zostanie i będziemy się "kłucić" i przedstawiać swoje racje, jakżem jest meteorr, tak działu nie pozwole spieprzyć... i humor w nim będzie i gorąca dyskusja i posądzenia, czy słuszne, czy niesłuszne, wszystko co nam tu ubarwia, to nasze doradzanie...!
Pozdrawiam!