SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy jak będę wliczał to w makro...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 583 Napisanych postów 2808 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95280
Witam, pytanie mam. Chłopaki mi pisali że jak będę wliczał w makro odstępstwa od diety to nic złego się nie stanie. Przynajmniej tak zrozumiałem. Jestem na redu. W takim razie jak zjem raz dwie kulki loda i wlicze je w makro nie odbije się to na mojej sylwetce? Jak by ktoś mi to wytłumaczył..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 757
jesli bedziesz takie cos robil sporadycznie to nie powinno sie to odbic na Twojej sylwetce. maja racje wlicz w makro i trzymaj sie kaloryki.Czasami trzeba sprawic sobie przyjemnosc.Zakladam ze na zawody sie nie szykujesz wiec nie ma co sie az tak spinac :)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 583 Napisanych postów 2808 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95280
Ok. Dziękować. Tak swoją drogą dlaczego w temacie mam "wliczała" a nie wliczał? co do tych zawodów to wiesz...może za 4 lata jakieś debiuty dla weteranów
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 757
spokojnie do tego czasu jeszcze zrobisz porzadna redukcje a puki co nie ma co sie spinac raz na jakis czas moze raz w tygodniu jakis maly cheat mozna zjesc oczywiscie wliczajac w makro :)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 583 Napisanych postów 2808 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95280
Spoko
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Napisałeś wliczała i tak zostało, niek tego nie dopisał Ci przecież, zaraz zmienie.


Zalezy ile tych odstępst będzie, ale jak tam loda sobie liźniesz od czasu do czasu to ok
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 583 Napisanych postów 2808 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95280
Dzięki. Piszę z telefonu więc pewnie nie zauważyłem że dopisało mi literkę A
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
tey
Witam, pytanie mam. Chłopaki mi pisali że jak będę wliczał w makro odstępstwa od diety to nic złego się nie stanie. Przynajmniej tak zrozumiałem. Jestem na redu. W takim razie jak zjem raz dwie kulki loda i wlicze je w makro nie odbije się to na mojej sylwetce? Jak by ktoś mi to wytłumaczył..


Zależy jak wygląda ogół diety. Jeżeli 80% jest czyste to nie ma problemu. Oczywiście do pewnego poziomu tkanki tłuszczowej. Schodząc bardzo nisko istotny jest każdy szczegół.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 583 Napisanych postów 2808 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95280
Spoko.Rozumiem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnie gatunki kasz, ryży na wagę- Wasze opinie, uwagi, polecane sklepy

Następny temat

Szybki spadek wagi

electro
Polecane artykuły