SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wrodzony talent do walki?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam parę przypadków gdzie ludzie nic nie trenujący ale często uczestniczący w zadymach pokonywali bokserów, kickboxerów którzy mieli całkiem spore osiągnięcia. Z czego to wynika, instynkt?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35462 Napisanych postów 27494 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287687
QUEBLO
monkey22
daniel98765
QUEBLO
monkey22
Jak już wyżej wspomniane ( psycha ) - osobiście wolałbym podpaść na ulicy bokserowi ( zawodnikowi sztuk) niz byle dresiarzowi bez zasad który prałby na oślep i bez opamietania


nie widze logiki w tym. Wolałbyś trafić na kogoś kto umie się bić niż na kogoś kto nie umie?


To przeczytaj jeszcze raz, zawodnik podszedł i by Ci j**nal, przewrócił byś się i by Cię zostawił a dres by się jeszcze do tego przekopal więc nad czym tu się zastanawiać?
Dokładnie - nic dodać nic ując - jeszcze jest szansa że ( normalny )sportowiec zadbałby o ciebie po ciosie i zostawiłby cie w pozycji bezpiecznej żebyś się nie udusił czy zadlawił .




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-05-14 20:01:40



Jest też szansa że dres idący przed siebie, bez umiejętności, nie doprowadzi do sytuacji w której będziesz leżeć nieprzytomny w pozycji bezpiecznej lub nie.
Za to bokser z umiejętnościami ma większe szanse na to.
Poza tym skąd założenie że sportowiec nie zechce dobić oponenta na glebie, "dla pewności"?


Może żyje zludzeniami , ale pamiętam z młodych lat ( lata poczatek 90) jak wszystkim znajomym co chodzili na sporty walki ( wtedy tylko boks , karate itp) zawsze były wpajane zasady że prawdziwy sportowiec unika konfrontacji na tyle ile to możliwe a jeśli już do niej dojdzie to ma ją zakonczyć najprościej jak to tylko możliwe .

Natomiast z tego co się obserwuje to typowy dres - typowy nerwowy świr ( kowalski nawet w garniaku) zazwyczaj jak wpada w szał to wali bez opamiętania i czym popadnie a że teraz czasy jakie są to są można zakładać że 80% małoletnich napinaczy nosi kose ze sobą to wolałbym trafić na sportowca licząc że miał wpojone jakieś zasady na szkoleniach :) a i tak to najbardziej liczyłbym na swoje nogi :) bo uciekać w sytuacjach zagrożenia to nie wstyd:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60792
Z psychiki, też znam boksera który jest mistrzem podkarpacia a na ulicy w sytuacji zagrożenia nie wie co zrobić, btw.. to dzisiaj już 4 temat dotyczący walk ... czyżby to jedna i ta sama osoba?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Pewnie tak, chce się pewnie dowiedzieć czy ma jakieś szanse z innymi bez walki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8496
Dokladnie, na ringu jest co innego niż na ulicy
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Nie znam takich osób. Przez wiele lat przechodzili do nas różni kibole i uliczni mistrzowie. Z osobami które nie trenują regularnie jest zabawa i można sobie potrenować najbardziej niespotykane techniki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35462 Napisanych postów 27494 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287687
Jak już wyżej wspomniane ( psycha ) - osobiście wolałbym podpaść na ulicy bokserowi ( zawodnikowi sztuk) niz byle dresiarzowi bez zasad który prałby na oślep i bez opamietania
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Raczej z prawdopodobieństwa wyciągnięcia noża.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
monkey22
Jak już wyżej wspomniane ( psycha ) - osobiście wolałbym podpaść na ulicy bokserowi ( zawodnikowi sztuk) niz byle dresiarzowi bez zasad który prałby na oślep i bez opamietania


nie widze logiki w tym. Wolałbyś trafić na kogoś kto umie się bić niż na kogoś kto nie umie?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Anonim
Znam parę przypadków gdzie ludzie nic nie trenujący ale często uczestniczący w zadymach pokonywali bokserów, kickboxerów którzy mieli całkiem spore osiągnięcia. Z czego to wynika, instynkt?


rozumiem, ze pod pojeciem osiagniecia masz na mysli osobe, ktora wygrywa w zadymach ulicznych?%)
jak tak, to nie tedy droga, zazwyczaj osoby trenujace SW jak wspomnial monkey kieruja sie pewnymi zasadami, gdzie na ulicy ich po prostu nie ma
nie zawsze tez walka typowo techniczna przelozy sie na lepsze umiejetnosci w konfrotacji z agresorem
trzeba tez rozroznic sztuki walki od samoobrony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8496
QUEBLO
monkey22
Jak już wyżej wspomniane ( psycha ) - osobiście wolałbym podpaść na ulicy bokserowi ( zawodnikowi sztuk) niz byle dresiarzowi bez zasad który prałby na oślep i bez opamietania


nie widze logiki w tym. Wolałbyś trafić na kogoś kto umie się bić niż na kogoś kto nie umie?


To przeczytaj jeszcze raz, zawodnik podszedł i by Ci j**nal, przewrócił byś się i by Cię zostawił a dres by się jeszcze do tego przekopal więc nad czym tu się zastanawiać?
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
Pewnie nad tym że bokser w stojce, funduje Ci KO i nie będzie Cię trzeba dobijać butami. A koleś bez umiejętności w ogóle może Cię nie obalić...no chyba że ktoś nie lubi oddawać no to wtedy faktycznie i byle szczur w końcu Cię ustrzeli
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Systema

Następny temat

Judo w konfrontacji mężczyzna vs kobieta

electro
Polecane artykuły