Szacuny
1
Napisanych postów
7
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
70
W jaki sposób określić czy dany produkt jest białkiem, tłuszcsem czy węglowodanem
czy wystarczy tylko sprawdzic czego jest wiecej w składzie i na tej podstawie będzie można to okreslic?
np jak jakiś produkt ma wiecej bialka to będzie białkiem
a jak ma więcej węglowodanów, to będzie węglowaodanem
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
35461
Napisanych postów
27486
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287672
Janek_4r
DrunkInCarbs
Nie rozumiem w jakim celu jest Ci potrzebne nazwanie jakiegoś produktu białkiem / węglowodanem itd..?
w takim abym wiedział czy można go połączyć ze sobą
Do czego ci to potrzebne?? pewnie jako poczatkujaca osoba zbyt bardzo przejmujesz sie pierdołami ze
np nie można łączyć ogórka z pomidorem bo szkodzi :)