SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bialka, weglowodany, tluszcze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
W jaki sposób określić czy dany produkt jest białkiem, tłuszcsem czy węglowodanem
czy wystarczy tylko sprawdzic czego jest wiecej w składzie i na tej podstawie będzie można to okreslic?
np jak jakiś produkt ma wiecej bialka to będzie białkiem
a jak ma więcej węglowodanów, to będzie węglowaodanem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Nie można nazwać produktu białkiem. Może być on źródłem białka. Wydaje mi sie, że wklejone linki wyjaśniają wszystko. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709970
Produkt nie jest białkiem tylko w składzie posiada dana ilość tego makroskładniki . To samo tyczy się węglowodanów i tluszczy

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
pisząc skład miałem na myśli ilość makroskładników.
Czyli np ten produkt
http://www.ilewazy.pl/lyzka-jogurtu-naturalnego
będzie węglowodanem

a ten http://www.ilewazy.pl/lyzeczka-chudego-serka-miss-talia-0-
będzie białkiem

czy dobrze to rozumiem?


Zmieniony przez - Janek_4r w dniu 3/31/2019 6:34:18 AM
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
dzieki za linki, napewno sie zapoznam
ale czy moj powyzszy sposob interpretacji jest dobry czy nie?
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
Janek_4r
dzieki za linki, napewno sie zapoznam
ale czy moj powyzszy sposob interpretacji jest dobry czy nie?
Nie bo jak już wyżej Flex napisał to w taki sposób nie określa się produktów .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2369
Nie rozumiem w jakim celu jest Ci potrzebne nazwanie jakiegoś produktu białkiem / węglowodanem itd..?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jogurt będzie produktem mlecznym. Np karkówka ma w skałdzie wjecej tłuszczy niż białka ale nie mozna powiedzieć że to produkt tłuszczowy.

takich nazw mozna uzywać w przyapdku produktów które zawierają prawie 100 węgli na 100g, jak np olej, jakieś cukry

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Nie rozumiem Twojego sposobu interpretacji. Produkt może być źródłem białka, tłuszczów lub węglowodanów i źródła ich masz podane w linkach.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
DrunkInCarbs
Nie rozumiem w jakim celu jest Ci potrzebne nazwanie jakiegoś produktu białkiem / węglowodanem itd..?

w takim abym wiedział czy można go połączyć ze sobą
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
Janek_4r
DrunkInCarbs
Nie rozumiem w jakim celu jest Ci potrzebne nazwanie jakiegoś produktu białkiem / węglowodanem itd..?

w takim abym wiedział czy można go połączyć ze sobą
Do czego ci to potrzebne?? pewnie jako poczatkujaca osoba zbyt bardzo przejmujesz sie pierdołami ze
np nie można łączyć ogórka z pomidorem bo szkodzi :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lączenia pokarmów - ksiazka

Następny temat

slodzik - krotkie pytanie

electro
Polecane artykuły