Cześć, jestem na "redukcji" od początku stycznia tego roku i od tego czasu z wagi 97 kg zszedłem do 90,5 kg. Pas szedł z 97,5 cm do 94 cm, ale postęp zaczął zwalniać prawie do zera zrobiłem tydzień przerwy. Trafiła mi się jaszka w fajnej cenie i zastanawiam się czy jej nie wrzucić ale bije się z myślami bo niby powinno się ją brać przy niskim bf, lecz szmexy na filmie mówił że można ją brać przy wyższym bfie w "cyklach" 2 tygodnie brać 2 nie. Zastanawiam się czy nie przyśpieszy mi teraz redu czy lepiej trochę zaczekać
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
A jakichś zmian w diecie próbowałeś?
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
bys musial zapytac osoby, ktora glosi takie teorie.
dla nie mija sie z celem stosowanie johy przy BF powyzej 10%,
jest wiele innych mozliwosci niz stosowanie johy, chocby manipulowanie weglowodanami
dla nie mija sie z celem stosowanie johy przy BF powyzej 10%,
jest wiele innych mozliwosci niz stosowanie johy, chocby manipulowanie weglowodanami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
na początku zawsze progres leci bo pozbywamy się wody i tego co zalega na jelitach, mi zazwyczaj po pierwszym tydzięń półtora redukcji spada 5kg
a później już normalnie powolutku, to jest długi proces i od raz się nie zrzuca tego co się nagromadziło, może lepiej dorzucić aktywności np. interwały?
a później już normalnie powolutku, to jest długi proces i od raz się nie zrzuca tego co się nagromadziło, może lepiej dorzucić aktywności np. interwały?Dziennik żywieniowy https://www.sfd.pl/[BLOG]_Kulinarne_zmagania-t1207353.html
...
Co do zmian w diecie to zmniejszyłem trochę węgli, zobaczymy co to da.
A co do treningu to obecnie wygląda to tak że ćwiczę 3x w tygodniu planem grapler by się porzygał a po nim 30 min cardio (zaczynałem od 15), dodałem w tym tygodniu jeszcze 20 min biegania oraz 10 min interwałow
A co do treningu to obecnie wygląda to tak że ćwiczę 3x w tygodniu planem grapler by się porzygał a po nim 30 min cardio (zaczynałem od 15), dodałem w tym tygodniu jeszcze 20 min biegania oraz 10 min interwałow
...
jaki rozklad masz obecnie makro w diecie?
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz