Witam.
Jestem nowy więc pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Mam 14 lat jestem mężczyzną, ważę 100kg i mam 180 cm wzrostu.
Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem i nie używałem diety.
Wczoraj kupiłem rowerek do ćwiczeń.
W poniedziałek i piątek ćwiczyć mogę tylko wieczorem z powodu szkoły.
W pozostałe dni mogę po południu i wieczorem.
Słyszałem że przy moim wzroście powinienem ważyć około 80kg.
Ile musiałbym ćwiczyć dziennie aby zrzucić 20kg i w jakim czasie by to nastąpiło? Kiedy będe ćwiczył tylko na rowerku to czy tłuszcz z klatki piersiowej też zniknie? Nadchodzą wakacje więc wtedy będe miał więcej czasu.
Co do diety to też jeszcze nie wiem ;(.
Pozdrawiam.
Jestem nowy więc pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Mam 14 lat jestem mężczyzną, ważę 100kg i mam 180 cm wzrostu.
Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem i nie używałem diety.
Wczoraj kupiłem rowerek do ćwiczeń.
W poniedziałek i piątek ćwiczyć mogę tylko wieczorem z powodu szkoły.
W pozostałe dni mogę po południu i wieczorem.
Słyszałem że przy moim wzroście powinienem ważyć około 80kg.
Ile musiałbym ćwiczyć dziennie aby zrzucić 20kg i w jakim czasie by to nastąpiło? Kiedy będe ćwiczył tylko na rowerku to czy tłuszcz z klatki piersiowej też zniknie? Nadchodzą wakacje więc wtedy będe miał więcej czasu.
Co do diety to też jeszcze nie wiem ;(.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
duzo ruchu z qmplami pograj w piłke pobiegaj ,rowrek bo na pake jeszcze za wcześniej btw. mozesz sobie robić trening domatora
pamietaj co trudniej przychodzi tym dłuzej sie utrzymuje za