Witam, chciałbym zacząć swoją przygodę na siłowni, ale nie do końca wiem jakie suplementy wybrać.
Zastanawiam się nad nitrobolonem, lub kreatyna+białko.
Jestem zielony w tych tematach, dlatego proszę o jakąkolwiek wstazówkę. Zaznaczę jeszcze, ze zależy mi bardzo na tym, aby nie przepłacać.
Myslę, ze 60-70 zł. to maks, ile mogę wydać na moj pierwszy zakup. Uczę się jeszcze, nie pracuję i mam autko na utrzymaniu - wiecie jak to jest ;)
wiek: 18
waga: 98
wzrost: 190
Zastanawiam się nad nitrobolonem, lub kreatyna+białko.
Jestem zielony w tych tematach, dlatego proszę o jakąkolwiek wstazówkę. Zaznaczę jeszcze, ze zależy mi bardzo na tym, aby nie przepłacać.
Myslę, ze 60-70 zł. to maks, ile mogę wydać na moj pierwszy zakup. Uczę się jeszcze, nie pracuję i mam autko na utrzymaniu - wiecie jak to jest ;)
wiek: 18
waga: 98
wzrost: 190
Krzysztof Piekarz
