SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Sniezka, mama w walce o figure

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
Cześć,
zgodze sie z neni.
Ja po anoreksji mam caly czas Zaburzony obraz samej siebie i nawet nie.majac sily na zycie po trenkngu nie potrafilabyn w siebie nic wcisnac.
Niestety to prawda, ze.mam sklonnosc do zanizania kcal i niejedzenia ddlatego ten dziennik i liczenie makro mobilizuje mnie.do tego żeby jesc dobrze
Przyjelam makro ktore podpowiedzialy mi dziewczyny i w końcu cos Zaczęło spadac wiec mam motywacje.

Teti co to ketli, zapisałam sie od wrzesnia do grupy poczatkujacej lecz z uwagi na moja sytuację bede.chodZić.tylko raz w tygodniu.
Jesli nabiore techniki to wtedy zakupie hantle i bede trenowac z nimi w domu.


Nie zalezy mi na Bog wie jakiej sile ani ciele jak z okładki.

Chce zgubic.tw.kg po ciazy, ujedrnic cialo i tyle.
Nie mam ani miejsca ani możliwości zeby zbudowac silownie w domu.
Wiec chciałabym ogarnac jakis trening spalajacy ijedzie ujedrniajacy ktory nie wymaga sztang , Gryfów i obciążeń.

Zostalt mi ostarnie 10dni silowni potem koniec karnetu wiec chce wykorzystać ten czas i potem moc kontynowac.to w domu.

Mysle o tabatach,
Raz max dwa razy w.tyg jakies bieganie moze no ii treningi jakieś yt bede robić bo inaczej nie wiem
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Super, ogarniesz ketle to wiele mozna pozniej z tym zrobic.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6128
Nie wiem,.nie mam pomyslu

Licze ze pomozecie :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
kettle i własny ciężar ciała to już dużo i da się zrobić dobrą formę
więc idź tą drogą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Antos098

paawo - marna prowokacja

Ano marna. Tylko że to nie żadna prowokacja, Ja nawet zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach, Gorąca prośba abyś brał odpowiedzialność za swoje słowa. A i jak tu ufać komuś kto twierdzi że anaboliki nic nie dają a wyczynowi sportowcy nie dbają o dietę.
Do tego wszystkiego twierdzi że tylko dieta się liczy a cała reszto to marketing.
Ale luz mną się nie przejmuj, bo ja awanturny jestem. Nie będę się już sprzeczał.
Śnieżka powodzenie. Będę nadal kibicował.
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
paawo
Antos098

paawo - marna prowokacja

Ano marna. Tylko że to nie żadna prowokacja, Ja nawet zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach, Gorąca prośba abyś brał odpowiedzialność za swoje słowa. A i jak tu ufać komuś kto twierdzi że anaboliki nic nie dają a wyczynowi sportowcy nie dbają o dietę.
Do tego wszystkiego twierdzi że tylko dieta się liczy a cała reszto to marketing.
Ale luz mną się nie przejmuj, bo ja awanturny jestem. Nie będę się już sprzeczał.
Śnieżka powodzenie. Będę nadal kibicował.






Może i awanturny i niekoniecznie chcesz rozumieć czytany tekst tylko wyciągasz z kontekstu.
Wyczynowi sportowcy nie muszą liczyć kalorii, zresztą o tym to w ogóle mógłby powstać osobny wątek na forum, co nie znaczy, że każdy z nich żywi się byle jak, ale jest najmniej kilkanaście przykładow na to, że nie wszyscy odżywiają się dobrymi produktami.
A co do anabolików - pewne rzeczy trzeba sobie wypracować, jak widzę gościa na siłowni, który pompuje swoje ramiona po czym odpoczywa xx minut to dla mnie to nie jest sportowiec. Jest ociężały, klocowaty, bez dynamiki ruchów - i tego dotyczyły moje słowa. Większość z tych misiów nawet nie wejdzie po linie czy nie będzie się podciągać na drążku mimo, że na maszynie zabierają cały stos to o czym mowa... więc najpierw trzeba sobie coś wypracować by sięgnąć po anaboliki, bo to, że on przywali więcej środka wcale nie sprawi, że będzie nagle bardziej sprawny i w tym silniejszy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co, obawiam się, że się nie dogadamy ale próbujmy tylko może nie u Śnieżki.
Tego o dopingu i wyczynowcach nie skomentuje. Skomentuje za to to o anoreksji i ze organizm sobie poradzi.
Pojęcia chłopie nie masz o czym mówisz. Stąd moja prośba o odpowiedzialności.
Ale generalnie zgadzam się, więcej luzu.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Znów nadinterpretujesz.
Ma wspierającego męża, ma innych ludzi dookoła, nawet to forum...nie wiem co by się musiało stać, by nikt nie zauważył anorektyczki. Przecież to najczęściej wynika własnie z tego zapatrzenia na innych - modelki, fitneski, do tego dochodzi osamotnienie i nastolatka w to wpada. Nie ma osoby, która ją wspiera, jest zagubiona - to problem psychiczny. Jestem przekonany, że tego już u niej nie ma, skoro sama pisze o zjedzeniu czegoś spoza diety, jest tylko lęk o brak efektów, dziwne przewrażliwienie. Najgorsze jest przekonanie, że jesteśmy z dietą i treningiem sami - guzik prawda, trzeba się tylko otworzyć i pokazać tej drugiej osobie, że wcale nie musimy być jacyś ortodoksyjni w tym co robimy. To jest moje podejście i masz prawo uważać inaczej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Antos nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz pojęcia, sama autorka napisała :
KrolewnaSniezka

Ja po anoreksji mam caly czas Zaburzony obraz samej siebie i nawet nie.majac sily na zycie po trenkngu nie potrafilabyn w siebie nic wcisnac.
Niestety to prawda, ze.mam sklonnosc do zanizania kcal i niejedzenia ddlatego ten dziennik i liczenie makro mobilizuje mnie.do tego żeby jesc dobrze
Przyjelam makro ktore podpowiedzialy mi dziewczyny i w końcu cos Zaczęło spadac wiec mam motywacje.



i tutaj nie ma nic do rzeczy mąż czy rodzina, jak kobieta chce to ukryje nawet za łóżkiem żarcie, a powie, że zjadła, na drugi dzień wyrzuci. Anoreksja to choroba! Uświadom to sobie wreszcie i nie wymądrzaj się już więcej.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Choroba - psychiczna !
Więc to wsparcie najbliższych jest najważniejsze !
Już to widzę, jak mąż czy inne osoby z otoczenia nie reagują na postępującą anoreksję i osoba zostaje z tym sama... co za bzdura.
Widzę po kobietach ze swojego otoczenia, kiedy chciały głodować jako sposób na szybkie efekty, to wszystko widać jak na dłoni, dlatego kochający mąż czy inne osoby, które wspierają nie dopuszczą nawet do ponownej anoreksji i innych dziwactw.
Mówię : najgorsze przeświadczenie, że jesteśmy z treningiem i dietą sami - nie prawda.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza po ciąży (trojaczki)

Następny temat

Redukcja Hashimoto

electro
Polecane artykuły