Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
21
Mam pytanie odnośnie drążka, jak zwiększyć ilość podciągnięć nad lub pod chwytem?
Jakie mięśnie wzmocnić? Gdzie trenować na siłowni czy Street workout? Trenować na siłę czy raczej by spompowac?
Potrzebuje porady od kogoś kto miał ten sam problem a teraz bez problemu radzi sb z drążkiem, mój rekord pod chwytem to 14 razy, a nad chwytem 9 (muszę osiągnąć ponad 20 przez 2 lata)
Bardzo bym prosił o porady i ewentualny rozpis treningu, co jeść lub czy zażywać jakieś witaminy lub białka.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
Czeknij trening Armstronga. Jeżeli celem jest tylko Podciąganie to skup się na miejscu które umożliwi Ci wykonywanie właśnie podciągania. Jednak ćwiczenia typowo siłowe klątwy, grzbietu i ramion będą pomocne w dużym stopniu
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
łapki można wzmocnić, też dzieki nim można pare powtorzen uzyskać, tu musi być cała gura silna, za dwa lata startujesz do wojska czy innej mundurówki ?
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
4079
Napisanych postów
45462
Wiek
6 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
349789
Mi pomogło podciąganie się z ciężarem i progresja. Doszedłem do 75kg nachwytem i 30p z ciężarem ciała.
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„