SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zaczyna mnie zalewac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Cześć wszystkim. Mam duży problem.Od lutego jestem na redukcji. Dietetyk u którego byłam dał wyliczył mi 1200 kcal(Ja głupia myślałam że tyle powinno być). Co prawda pozbylam się 17 kg ale zmieniłam dietetyka jak się obudziłam że jednak nie do końca tak powinno być.Od miesiąca moja redukcję prowadzi ktoś inny. Dostałam 1500 kcal ale miałam stopniowo zwiększać ilość kcal ale nie zaczęłam nawet bo zaczęło mnie zalewac tłuszczem. Miesiac temu miałam analizę i było ok natomiast dziś się okazało że w ciągu miesiąca przybrałam 1.5 kg tłuszczu. Nawet nie wprowadziłam wyższej kalorycznosci a tu takie coś. Nie wiem czy to ważne ale po dłuższej redukcji wprowadziłam cheat meal ale i tak waga spadała,wolniej ale spadała. Czy organizm mógł się przestawić i teraz tyc po cheacie?
Badania są ok więc to nie na tle chorobowym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie większa zwyżka kaloryczna będzie lepszym rozwiązaniem niż powolne dodawanie energii.. gdyż w taki sposób jedynie narażasz organizm na niekorzystną ekspozycje deficytu kalorycznego. Restrykcyjna dieta może w sposób skuteczny doprowadzić do obniżenia aktywności hormonów tarczycy, a zwłaszcza konwersji t4 do t3. Nie unikniesz przyrostu masy ciała bowiem większa zwyżka kaloryczna zwiększy aktywność spontaniczną (NEAT), pozwoli robić cięższe treningi jak i zwiększy efekt termiczny pożywienia (TEF), to wszystko sprawi większe wydatkowanie energii.. nie ma co czekać i podbić kalorię blisko swojego CPM.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-07-12 17:00:57
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
co to za cheat meal?
śmieciowe jedzenie? ruga po hormonach aż miło, człowiek pięknie puchnie od kostek w górę
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jak się jedzie na ilosci 1200 kalorii to się nie ma co dziwić że hormony itp dostają ostro po dupie, do tego zaburzenia w metabolizmie dorzucenie kcal i efekt jojo murowany, 1200 czy nawet 1500 to za mało dla dzieciaków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Zazwyczaj to kebab i lody bo akurat wtedy wychodzę ze znajomymi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
anubis84
jak się jedzie na ilosci 1200 kalorii to się nie ma co dziwić że hormony itp dostają ostro po dupie, do tego zaburzenia w metabolizmie dorzucenie kcal i efekt jojo murowany, 1200 czy nawet 1500 to za mało dla dzieciaków



No właśnie problem w tym,że ja jeszcze nie dorzucilam tych kcal. Wszystko zostało jak zawsze
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
Analiza na wadze typu tanita jest nic nie warta , wiec proponuje nie zawracać sobie tym głowy

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
flex1976
Analiza na wadze typu tanita jest nic nie warta , wiec proponuje nie zawracać sobie tym głowy


Sprzęt raczej profesjonalny. Pomiar robiony w gabinecie dietetycznym
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
Nie ważne gdzie , wynik jest niewiarygodny

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
Letycjaaa
Zazwyczaj to kebab i lody bo akurat wtedy wychodzę ze znajomymi


najgorsze z możliwych rozwiązań.
da się złożyć dietę nawet na tych głodowych kaloriach (nie polecam nikomu!) ale która będzie bogata w witaminy i minerały, a można rzeczywiście głodować i wyjaławiać organizm. Ty wyjaławiasz organizm raz : przez głodowe kalorie nie zwracając uwagi na to z czego są wytwarzane Twoje hormony, dwa : śmieciowym jedzeniem, które te problemy pogłębia.
I będzie Cię zalewać bo Ci hormony wariują, organizm się broni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Antos098
Letycjaaa
Zazwyczaj to kebab i lody bo akurat wtedy wychodzę ze znajomymi


najgorsze z możliwych rozwiązań.
da się złożyć dietę nawet na tych głodowych kaloriach (nie polecam nikomu!) ale która będzie bogata w witaminy i minerały, a można rzeczywiście głodować i wyjaławiać organizm. Ty wyjaławiasz organizm raz : przez głodowe kalorie nie zwracając uwagi na to z czego są wytwarzane Twoje hormony, dwa : śmieciowym jedzeniem, które te problemy pogłębia.
I będzie Cię zalewać bo Ci hormony wariują, organizm się broni




To co ja mam robić teraz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 256574
nie napisałaś nic o tej diecie.
same kcal nie mówią nic. Bo jeden będzie jadł 2 tyś kcal na ryżu i kurczaku, a drugi będzie miał w tej samej kaloryce od groma warzyw, zdrowych tłuszczów i nawet jego organizm nie odczuje deficytu.
Nie jeść lodów i kebabów to tak na początek, bo to żaden cheat meal tylko zwyczajny syf, który na tą chwilę miesza Ci w organiźmie jeszcze bardziej.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Uczucie senności po posiłku.

electro
Polecane artykuły