SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy chodzenie w koszulkach,bluzach MMA itp. jest bezpieczne?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
nóż, młotek, kastet...dobrze że czołgami tam nie jeździcie....
poza tym za ten kastet możesz beknąć.

a co do tematu. Bluza jak bluza. Jak masz pecha to możesz zgarnąć za cokolwiek, bluza moze być pretekstem. Idąc w koszulce jakiegokolwiek klubu piłkarskiego też możesz zgarnąć oklep.
Gorzej jak będziesz się woził w niej,wtedy bankowo ktoś zechce Cię sprawdzić.
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36256
W ogóle żeby kogoś zaczepiac za ubiór to... brak słów no ale są różne terytoria ...kastet nóż srubokret , serio nosicie śrubokręt wychodzicie na miasto? XD Juz widzę te tłumaczenia po incydencie : Panie władzo napadl mnie # dobrze ale dlaczego dzginąl go pan śrubokrętem ? Często pan nosi śrubokręt jak pan z domu wychodzi ? # Panie wkładzo jak sobie szedłem i napastnik mnie zaatakował to akurat się spojrzałem w dół i zobaczyłem ze na chodniku leży śrubokręt.... to się obronilem # ok obywatelu to dobrze ze na chodniku żeście karabinu nie znaleźli. ... xD
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 443 Napisanych postów 9936 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103395
Obciach chyba ,że jestes fajter...

Wiekszosc osób chodzących w tego typu bluzach czy koszulkach nie miało nic z tym wspolnego...

Szczerze to nie znam nikogo kto trenuje I chodzi w takich ciuchach...

Zajezdzaja pozerstwem.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 9027 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221773
Chodziło mi o to ze j.w. napisal queblo ,za kastet,nóż czy kij baseballowy można beknąc, a póki co posiadanie srubokręta,siekiery czy łomu, czy nawet tasaka kuchennego nie jest zakazane, bo są to narzędzia, a to ze można nimi jeszcze dotkliwiej skrzywdzić to juz inna kwestia
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 801 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14535
Witam. Chcesz to się bujaj w strojach z drukami o sztukach walki. Jeśli się nad tym zastanawiasz to znaczy, że masz obawy przed tym co może się stać. Jeśli chodząc w takich ubraniach chcesz wzbudzić szacunek, a będziesz na każdym kroku się odwracać czy ktoś Cię nie chce przyatakować, odpuść sobie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 705 Napisanych postów 4379 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 75808
xper
...Szczerze to nie znam nikogo kto trenuje I chodzi w takich ciuchach...
....

E tam, mam szafę pełną Tshirtów BJJ i MMA z sędziowania zawodów i od lat nie kupuję sam koszulek. Pomijając okazyjne koszule łażę tylko w nich.
Ale to kwestia tego, że dostaję je za darmo co roku 5-6 nowych.
No i 42 letni facet może mieć na koszulce co chce i jego rówieśnicy nie będą go za to lać :)
2
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
bane158
Chodziło mi o to ze j.w. napisal queblo ,za kastet,nóż czy kij baseballowy można beknąc, a póki co posiadanie srubokręta,siekiery czy łomu, czy nawet tasaka kuchennego nie jest zakazane, bo są to narzędzia, a to ze można nimi jeszcze dotkliwiej skrzywdzić to juz inna kwestia


Jak kogoś pokroisz legalnym nożem, czy porąbiesz legalną siekierą to ch**a z jej legalności

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 9027 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221773
Masz racje dlatego trochę mamy absurdalne prawo, kija baseballowego(to bron obuchowa) ze sobą wozic w samochodzie nie mozesz, a taki np.i łom juz tak


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-05-21 22:26:34
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403231
Tak czy inaczej jak ktoś ma trochę oleju w głowie i nie mówię tu o samochodowym, to nie wozi/nie nosi takiego sprzętu do obrony, czy co gorsza by zrobić komuś krzywdę.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 9027 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221773
georgu
Tak czy inaczej jak ktoś ma trochę oleju w głowie i nie mówię tu o samochodowym, to nie wozi/nie nosi takiego sprzętu do obrony, czy co gorsza by zrobić komuś krzywdę.

Oczywiscie ze tak, mi chodziło o aspekt prawny , łom tak jak srubokręt to narzędzie pracy np . mechanika albo np. Budowlańca w swietle prawa, to nie jest broń
W przeciwieństwie do np. Kastetu








Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-05-22 22:30:59
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 136: Moskwa

Następny temat

MMA-Parter

electro
Polecane artykuły