SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Tsubame33

Haha.. znam to. Trzeba jeść nad talerzem, albo mięsko na talerz i chlebem zagryzać.


No dokładnie, dzisiaj zrobiłam zapas batonów proteinowych jakby mi zabrakło w lodówce mięsiwa :D

Dzisiejszego jedzenia nawet nie wrzucam, bo tylko kolację zjadłam normalną. W kcal się zmieściłam ale proporcje makro żadne :)

Trening:
3 obwody:
SUMO - 16 kg po 10 powtórzeń
RDL - 20 kg po 10 powtórzen- cały czas mam problem z cofnięciem barków
pompki na kolanach - po 10 powtórzeń, w ostatnim obwodzie 9
Wiosłowanie w opadzie - 8 kg po 10 powtórzeń
Uginanie przedramion - 5kg po 10 powtórzeń, ostatnie powtórzenie b. ciężko
Wyciskanie nad głową - 5kg po 10 powtórzeń (ciężar do dołożenia)

Mam poczucie, że treningi są średnio intensywne. Tzn. pot z czoła kapie, ale brakuje mi tego uczucia sponiewierania, jak np. po interwałach, zasapania, purpury na twarzy i szybszego bicia serca :)
Jutro dzień wyjazdowy, mimo to postanowiłam, że przygotuje sama prowiant, żeby jednak się odżywić trochę po dzisiejszym menu.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia


Mam poczucie, że treningi są średnio intensywne. Tzn. pot z czoła kapie, ale brakuje mi tego uczucia sponiewierania, jak np. po interwałach, zasapania, purpury na twarzy i szybszego bicia serca :)


Zawsze możesz po treningu wrzucić jakieś interwały z 15 min, albo znaleźć jakąś tabatę na Yt (oczywiście taką, którą możesz wykonywać) i uczucie sponiewierania gwarantowane
1
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Trening siłowy nie musi dawać takich odczuć. Czasem warto się przestawić i i dać organizmowi trochę wytchnienia.

Albo walnąć sobie tabatę na koniec. 4 minuty i będziesz miała rumieńce :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Wasz pomysł z Tabata/inerwalem na koniec mi sie podoba. Wypróbuje na pewno. To bedzie dla mnie oszczędność czasu, jak robie 15min interwał innego dnia, to zawsze drugie tyle mi schodzi na rozgrzewkę i rozciąganie, a tak wszystko za jednym zamachem :D Ze tez sama na to nie wpadłam!
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Wczorajsze jedzonko:
Jajecznica, jogurt z owocami
Kanapki z indykiem i pomidorem
Kawa z ciachem i lodami :D
Mielone wieprzowe z cebulką, cukinią sosem pomidorowym i płatkami jaglanymi
Znowu przegrałam z tłuszczem. Mogło być gorzej :)
kcal=2 170, B=125,3 T: 99,3 W: 229,6

Treningu nie było. Tylko spacerki

Dzisiaj:
Banan + baton przed treningiem
Po treningu jajecznica z pomidorem i pieczywem
Resztę uzupełnię wieczorem :)

TRENING (obwodowo):
Podciąganie na obręczach 10x/9x/8 x
Przysiady 10 kg 12x/12x/12x ( chciałam robić z 16kg ale strasznie ciężko mi go jakoś wygodnie złapać i na razie zostanę przy 10, wydaje mi się, że to przez te słabe ręce :( )
Wykroki (w tył) pierwsza seria nie udana z 16kg potem 10 kg 10x/10x ledwo
Wiosłowanie w opadzie 8kg 12x/10x/12x na każdą rękę
Unoszenie ramion w opadzie 3kg (była próba z 5kg ale jakaś masakra--> muszę sprawdzić technikę) 10x/10x/10x ledwo
Uginanie ramion nad głową 3kg (tez probowałam z 5 tez nie wyszło) 10x/12x/12x

Na koniec śmignęłam jeszcze interwał ale tylko jedną rundkę (jakieś 8min) i nie wiem czy Pauli i Tsubame mam dziękować, czy może jednak się obrazić :P

Przed rozgrzewka, po rozciąganie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia

Unoszenie ramion w opadzie 3kg (była próba z 5kg ale jakaś masakra--> muszę sprawdzić technikę) 10x/10x/10x ledwo

Na koniec śmignęłam jeszcze interwał ale tylko jedną rundkę (jakieś 8min) i nie wiem czy Pauli i Tsubame mam dziękować, czy może jednak się obrazić :P


W tym ćwiczeniu na tył barku to 3 kg to jest sporo, jak na początek, nie ma co narzekać. Co do interwału, sama się prosiła, a teraz marudzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Uzupełnienie dzisiejszych posiłków:
Jablko
Mielone z szynki wieprzowej, ziemniaki i brokuły z wody
Kawa i lody
Pozostałość z wczorajszego obiadu czyli łopatka wieprzowa z cukinia, cebulka i płatkami jaglanaymi

TOTAL 1880kcal, B:138, T:67, W:183

Dodatkowo troszkę się porolowalam żeby otworzyć klatkę piersiową. Bolało :D
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Z tym tłuszczem to nie szalej tak :P I batony proteinowe, to też powinien być wyjątek, bo nie znam takich z fajnym składem.
Tzn. znam ale to nie są typowo proteinowe :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Jakie znasz batony z fajnym składem?? :) podziel się.
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Batony legal cakes. :) Mają super składy i są pyszne. Minus to krótka data ważności i przechowywanie w lodówce. Ale coś za coś :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

electro
Polecane artykuły