SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Ty tak na co dzień jesz?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Nene87
Ty tak na co dzień jesz?

A jak myślisz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Invidia
Nene87
Ty tak na co dzień jesz?

A jak myślisz?


patrząc na 1 stronę to bardzo możliwe

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Nene87
Invidia
Nene87
Ty tak na co dzień jesz?

A jak myślisz?


patrząc na 1 stronę to bardzo możliwe


No pewnie mozliwe. Jakbyś mi zdradziła co się kryje pod tajemniczym „TAK” (tzn jak?) to mogłabym twoją ciekawość zaspokoić :)



Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-27 20:53:59

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-27 20:54:30
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Tak tzn lody, rosół z makaronem i kebab?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Nene87
Tak tzn lody, rosół z makaronem i kebab?


Lody przyznaje się bez bicia, lubię i jem często.
Rosół z makaronem - rzadko ale zupki inne wcinam, krupniki, jarzynowki itp. Jutro pewnie tez rosół wjedzie bo jeszcze dużo zostało :D

Kebaby, pizze i inne okazjonalnie.
Dzisiaj niestety się skumulowało trochę tego. Takie życie :)

Zdradzisz mi proszę, co takiego na 1. Stronie zasugerowało Ci, ze codziennie wpierniczam fastfoody i zagryzam lodami?


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-27 21:14:47
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
Dzisiejszy trening:
Przed rozgrzewka + latający pies po 10 powtórzeń na każda stronę bo pomaga mi brzuch trzymać w ryzach
1. Pompki (robie w pochyleniu, opierając się o komodę) dzisiaj było po 10 powtórzeń - planuje robić progres w ćwiczeniu z książki „skazany na trening” najpierw zwiększać liczbę powtórzeń potem przechodzic do trudniejszej wersji cwiczenia.
2. RDL 20 kg - z dwoma ketlami, 10 powtórzeń. Progres będę realizować przez zwiększanie liczby powtórzeń a potem może na jednej nodze. Nie mam więcej niż 20kg ciężaru w domu...
3. Unoszenie bioder na jednej nodze - 10x na każda. Dzisiaj było bez obciążenia. Z noga przytulona do klatki.
4. Uginanie przedramion - 3kg - spokojnie zrobiłam 12 powtórzeń w każdym obwodzie wiec teraz planuje podnieść do 4kg
5. Uginanie przedramion nad głowa - 3 kg/ręka w pierwszym obwodzie zrobiłam 12, potem 10 a na ostatnim ledwo 10 :D (tutaj tez technicznie nie zgłębiałam tematu i nie czuje się pewnie)
6. Wyciskanie nad głowa 5kg/ręka zrobiłam 10 powtórzeń w 1. I 2. Obwodzie a potem tylko 8. Na razie zostaje na tych 5kg aż dojdę do 12 powtórzeń w każdym obwodzie.

Kończę trening również latającym psem i rozciąganie.

Okazało się, ze mam w domu dosyć dobrze zaopatrzoną biblioteczkę w temacie treningu( to co na zdjęciu i jeszcze Kelly’ego Starett’a taka wielka cegłę „Bądź sprawny jak lampart”) i szczerze powiedziawszy, ogrom mojej niewiedzy mnie przytłacza. Trening tez poszedł średnio bo słabość mych rak mnie przeraziła, ale powolutku do celu.
Jutro dla poprawy nastroju odpalę sobie jakiś „model look”

Jedzonko:
Kanapki z pieczonym schabem i warzywami
-tu był trening-
banan, jablko (nie zdążyłam zmontować jogurtu ;-()
Ziemniaczki, brokuły i mielone z łopatki wieprzowej
Twarożek z rzodkiewka
Jajecznica z chlebem i pomidorem
1986 kcal, B: 124,T: 59,W 241

Z innych aktywności: godzinny spacer i trochę się rolowałam.



Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-28 21:05:07
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
.


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-28 21:09:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25575
U mnie dzisiaj tylko spacerek i krótka przejażdżka rowerowa z aktywności. Próbowałam kilku ćwiczeń na powrót barkow do prawidłowej pozycji i chciałabym je wrzucić do codziennej rutyny.
Jedzonko:
Twarożek, jajka i pieczywo + smoothie
Jogurt z avocado, bananem, truskawkami
Kawa + herbatniczki
Makaron z warzywami i mięsem
Kanapki z pieczonym indykiem i pomidorem
B:129/T:60/W: 230 —> 2040 kcal

Trochę na siłę białko dopycham :) Mięso mi z kanapek spada. Nie wiem jak długo tak pociągnę!!!


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-29 22:00:58
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia

B:129/T:60/W: 230 —> 2040 kcal

Trochę na siłę białko dopycham :) Mięso mi z kanapek spada. Nie wiem jak długo tak pociągnę!!!

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-04-29 22:00:58

Haha.. znam to. Trzeba jeść nad talerzem, albo mięsko na talerz i chlebem zagryzać.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

electro
Polecane artykuły