Witam wszystkich serdecznie.
Obecnie mam 15 lat i zastanawiam się na zakupem hantli. Mam wzrost 172 cm i wagę 60 kg. Kilka pytań. Czy to ma sens? A jeśli tak to jaka waga hantli? Hantle oczywiście jeśli to ma sens będę kupował z możliwością zmiany ciężaru. Jeśli to pomoże to obecnie od około 3 miesięcy wykonuje ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Robię około 35 pompek, 30 podciągnięć na drążku i 25 brzuszków.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc i życzę miłego dnia.
Obecnie mam 15 lat i zastanawiam się na zakupem hantli. Mam wzrost 172 cm i wagę 60 kg. Kilka pytań. Czy to ma sens? A jeśli tak to jaka waga hantli? Hantle oczywiście jeśli to ma sens będę kupował z możliwością zmiany ciężaru. Jeśli to pomoże to obecnie od około 3 miesięcy wykonuje ćwiczenia z ciężarem własnego ciała. Robię około 35 pompek, 30 podciągnięć na drążku i 25 brzuszków.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc i życzę miłego dnia.
Krzysztof Piekarz