W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html
...
Warto aby pojawiło się tam jajo, odżywka, mięso, ryba. Pestki dyni wrzucaj od czasu do czasu.
...
A dlaczego jajo lub mięso? Chodzi o to białko ciągle? Ciężko mi trochę to tak podzielić, bo mam tylko 2,5k kalorii, a posiłki przed i po treningu, wliczając oliwę, na której smażę zabiera juz 150 kcal.
...
Tak, w każdym posiłku powinno być białko. Co ma do tego oliwa? Smażyć można na patelni praktycznie posmarowanej tłuszczem.
Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840
"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.
...
No i właśnie tak smażę @deja vu i wliczam ją po ~20g na posiłek, bo mięso przesiąka tą oliwą chyba? Przynajmniej jak pytałem na sfd w innym temacie, to ludzie mówili, żeby olej/oliwe wliczać jak smaży się na nich.
2
...
Ale oliwa to nie białko tylko tłuszcz.
A 20 g oliwy to straszna kałuża, spokojnie 5 g wystarczy.
I prawdę mówili, to co się zjada - trzeba liczyć.
A 20 g oliwy to straszna kałuża, spokojnie 5 g wystarczy.
I prawdę mówili, to co się zjada - trzeba liczyć.
Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840
"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.
...
Wystarczy delikatnie posmarować patelnie , nie trzeba wlewać 20 g
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
Zależy jak Twój organizm zareaguje na taką ilość posiłków bowiem nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!