SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie o dalszą redukcję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3111 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 146709
Kalkulatorem, to sobie można narysować...dobrze jest skorzystać ze wzoru (wrzucić obliczenia) https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
Kalkulator często zawyża.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38188
A tak naprawdę żaden wzór czy kalkulator nam nic dokładnie nie wyliczy w 100%. To są jakieś tam wartości plus minus najważniejsza jest obserwacja swojego ciała. Ale jak Tobie wychodzi ponad 3 tys kalorii ze wzoru to nie możesz rozpisywać sobie diety na 2100 bo wtedy masz deficyt 1000 kcal bo nawet zakładając błędy wzorów i kalkulatorow to zdecydowanie za dużo.

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2408
czyli Panowie dobrze rozumie że teraz muszę powrócić do "normalności" i po jakimś czasie zejść z 300 kcl?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11184 Napisanych postów 52125 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wylicz, dla większej pewności całkowite zapotrzebowanie wg wzoru @blue_hope, ale myślę, że wyjdzie coś bardzo zbliżonego do kalkulatora z potreningu.pl, a następnie odejmij 300 kcal. Wtedy można dopiero zacząć redukcję z głową.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-10-28 06:41:38
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774968
Zacznij od poprawnego wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego. Wzór do tego masz podany wyżej. Nie żadne kalkulatory. Po obliczeniu wklej całość tutaj.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17767 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
Najpierw oblicz pokaż co Ci wyszło, potem się zobaczy co z tym zrobić, czy ciąć czy od zera zaczynać start


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-10-28 09:52:53

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 80kg Masa

Następny temat

Tłuszcze - mieszanie, łączenie, przechowywanie

electro
Polecane artykuły