SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening push pull

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12122
rion10
zialon
leci 3 tydzien, a szalu w dokladaniu nie ma, gdzieniegdzie dokladam troche lecz nie we wszystkim, dotychczas odkad stosuje plan to +1 wyciskanie, siady +2, wioslo +2, zolnierskie brak, poobserwowac jeszcze z tydzien bo teraz wale jeszcze +150kcal? czy macie jakies pomysly na korekty powtorzen?



A w jakim zakresie powtórzeń teraz pracujesz w poszczególnych ćwiczeniach? I kiedy ostatnio zmieniałeś zakresy powtórzeń?


tak jak jest na 1 stronie w planie, teraz gdy zaczalem ten plan od 3 tygodni, wtedy lecialem na innych powtorzeniach, klata np to bylo 6-8, martwy takze, zolnierskie 8-10, progres szedl mega, z tygodnia na tydzien


Zmieniony przez - zialon w dniu 2017-10-17 13:18:09
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6926 Napisanych postów 63318 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787708
Jeśli dajesz radę cokolwiek dokładać to jeszcze nie obcinaj powtórzeń ale jeśli progres się zatrzymał to 2 powt w dół i ogień dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12122
Swietnie, dzieki bardzo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4044 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349893
Może z dużo wymagasz. Jedno powtórzenie więcej z treningu na trening to już ok progres.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12122
Niestety ciezko nawet bylo o to jedno powtorzenie :/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Plan na tydzień

electro
Polecane artykuły