Cześć, zastanawia mnie fakt, czy węglowodany na noc to dobra sprawa jeżeli trening robię z rana?
Jeżeli TAK lub NIE to dlaczego?
Czy przed porannym treningiem mogę wypić białko, a po treningu posiłek węglowodanowo-białkowy?
Jeżeli TAK lub NIE to dlaczego?
Czy przed porannym treningiem mogę wypić białko, a po treningu posiłek węglowodanowo-białkowy?
Krzysztof Piekarz