SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poprawka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1493
Poprawiony plan na masę co o nim sądzicie???, gdzie coś dodac,odjac POZDRO!!!
PONIEDZIALEK
KLATKA
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10,9,8
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 3x10,9,8
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10

TRICEPS
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 3x10,9,8
WYCISKANIE „FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU 3x10
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3x10

PRZEDRAMIONA
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 3x max
UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE 3x max

ŚRODA
BARKI
Wyciskanie sztangi zza głowy 3x10,9,8
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10,9,8

NOGI
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3x10,9,8
SYZYFKI 3x max
WSPIECIA NA PALCE W STANIU 3x10

PIĄTEK
GRZBIET - któreś wiosłowanie musze wywalic tylko które?
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM 3x max
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE WIOSŁOWANIE 3x 10,9,8
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x 10,9,8
MARTWY CIĄG NA UGIĘTYCH NOGACH 3x 10,9,8

BICEPS
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 3x10,9,8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ Z SUPINACJĄ NADGARSTKA 3x10,9,8
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 3x10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
PONIEDZIALEK
KLATKA
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10,9,8
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 3x10,9,8
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x10

-bez zmian

TRICEPS
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 2x10,8
WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU 2x10
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 2x10

-za duzo cwiczen, triceps juz zmeczony po treningu klatki, poskracaj serie albo wyrzuc jakies cwiczenie, moja propozycja naniesiona

PRZEDRAMIONA
UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE 3x max
UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE 3x max

-bez zmian

ŚRODA
BARKI
Wyciskanie sztangi z klatki 3x10,9,8
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x10,9,8

- 1cwiczenie zmienilem na wycisk. z klatki bo zza karku jest bardziej kontuzjogenne

NOGI
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3x10,10,8
SYZYFKI 3x max
WSPIECIA NA PALCE W STANIU 3x10
WSPIECIA NA PALCE z obciazeniem na kolanach siedząc 3x10

-ilosc powt w 1cwiczeniu zmienilem ale to nie takie istotne, dodalem cwiczenie na lydki

PIĄTEK

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM 3x max
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE WIOSŁOWANIE 3x 10,9,8
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3x 10,9,8
MARTWY CIĄG NA UGIĘTYCH NOGACH 3x 10,9,8

-ja robie wszystkie te cw na jednej sesji i jest dobrze jak dla ciebie za ciezko to skróc serie albo usun ewentualnie wioslowanie ze sztangielka

BICEPS
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 2x10,8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ Z SUPINACJĄ NADGARSTKA 2x10,8
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO 2x10
uginanie młotkowe ze sztangielka w podporze o kolano lub na modlitewniku 2s x10powt

-poskracalem serie i dodalem cwiczenie typowo na glowa dluzsza bicepsa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
ok a wioslowania moga byc tylko sztanga daj szeroko nachwytem
i do nog bym cos dal na dwuglowe moze zamiast syzyfek daj wykroki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13338
na duże partie mięśni 9 serii to za mało. Powinieneś robić od 12-16 serii.
Progresje możesz wprowadzić w taki sposób:
klatka: 4 serie 12-10-8-8 wyciskania w poziomie

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
cahir:
wcale nie tak mało 9 moze wystarczyc przy prawidłowej technice i ciut wiekszym ciezarze
...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Cahir, jakby każdy początkujący zaczynał od 16 serii to za długo by mu się nie chcialo ćwiczyć;). Zaawansowani to niech se robią te 16 albo i więcej, ale początkujący to muszą się przyzwyczaić:>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1493
Sluchaj Senegroth juz te 8 miechów cwicze wiec nie uwazam ze jestem początkujący , dzieki chlopaki za odpowiedzi naniose na plan i bedzie git szkoda ze soga dac nie moge pozdro
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
9 to moze byc i bardzo duzo... zalezy od naszego "pacjenta" nic o nim nie wiemy, az do ostatneij odpowedzi. czyli waliliscie w ciemno

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-04-12 18:43:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13338
napisałem wyraźnie 12-16 ! 12- początkujący , 16 - zaawansowany

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13338
zmyliło mnie to że chłopak chce robić trening na mase. Odrazu uznałem go za nie początkującego. W innym wypadku, gdyby ktoś prosił o JAKIŚ trening, uznałbym go za początkujacego i zalecił ACT.

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
czym wiecej stazu tym mozna zejsc do naprawde niewielu serii :]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odpoczynek miedzy seriami

Następny temat

Jak zacząć?

electro
Polecane artykuły