Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Cześć sportowcy.
Mam problem z dobraniem składników do szejka który zastępuje u mnie codziennie jeden posiłek w ciągu dnia. ( jestem na redukcji )
Próbowałem już pare kombinacji składnikami i nie wychodzi mi to.
Do tej pory testowałem np.
Problem polega na tym że po tych szejkach czuje się strasznie żle, mam wrażenie że zaraz dostane biegunki...
ISTOTNA SPRAWA - szejk nie może zawierać mleka ( nie toleruję ) oraz odżywki białkowej
Proszę o przepis na jakiś ciekawy szejk na redukcje = )
Zmieniony przez - akkua242 w dniu 2017-07-31 08:49:52
Szacuny
13804
Napisanych postów
23346
Wiek
56 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
636496
A twaróg i jogurt tolerujesz??? Mozesz próbować z mlekiem kokosowym lub np. migdałowym rozbić mrożone truskawki (lub inne mrożone owoce) i banana - wychodzi dla mnie bomba. kiwi kiepsko wchodzi w postaci szejka..
Zmieniony przez - Paatik w dniu 2017-07-31 09:00:39
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
Paatik Własnie miałam pisać Wrzucasz nabiał, którego jak mówisz nie tolerujesz, nie dziw się, że samopoczucie jest, jakie jest. Skoro ciężko jest też z wheyem, to cięzko będzie z tego szejka zrobić posiłek pełnowartościowy, bo nie będzie w nim białka. Ew. zrobić z podobnych składników, które dostałeś wyżej + mięso/ ryba/ jajo osobno.
Szacuny
436
Napisanych postów
2520
Wiek
28 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
266183
mleko koko, surowe jaja, banan itd. - elegencki szejk wychodził jak pijałem. Z surową wątrobą też spoko sprawa, ale jeszcze nie próbowałem - przyjdzie czas
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
Paatik miałam okazję widzieć teksturę, wyglądało apetycznie Ale sam fakt "wiedzy" mnie zablokował. Sądzę, że niewiedza dałaby mi większy komfort picia Ale wątróbkowego szejka...o nie to już nie dla mnie