Witam!
Ćwicze okolo roku z przerwami...ale nie o mnie tu chodzi. Moj brat ma 12 lat i sie zastanawaim czy moze zaczac juz cwiczyc? Ma ktos jakies konkretne argumenty za i przeciw?
pozdrawiam.
Ćwicze okolo roku z przerwami...ale nie o mnie tu chodzi. Moj brat ma 12 lat i sie zastanawaim czy moze zaczac juz cwiczyc? Ma ktos jakies konkretne argumenty za i przeciw?
pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz