Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Zastanawiam mnie w jaki sposób jesz suchy makaron z twarogiem. Przecież to jest katorga. Dodaj do tych posiłków więcej produktów, aby skład nie był taki jałowy. Na ryżu z piersią i makaronie z twarogiem długo nie pociągniesz a pamiętaj, że ma to być Twój styl życia na wiele lat a nie na kilka miesięcy.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
@domer zjem makaron z serem, nie trzeba mi więcej składników do tego.
Dietę się zmieni za 2-3 miesiące , przecież nie będę jadł całe życie tego samego.
Zmieniony przez - Przemek14qwe w dniu 2017-07-04 20:57:04
Szacuny
967
Napisanych postów
11363
Wiek
7 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
191614
Po treningu załaduj rozgotowany ryż + wpc + owoce+ łyżka śmietany od razu nabijesz dobrych kalorii. Ograniczyłbym pełnoziarnistych produktów w diecie u Ciebie. Pozdrawiam
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Makaron dwujajeczny jakościwo jest gorszy niż np. durum. Produkty wprowadzaj przed obróbką a nie po niej. Mięso w całości i daj do zmielenia lub zmiel samemu.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chcesz jeść 2-3 miesiące codziennie to samo?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
@domer
może być i durum, mi to różnicy nie robi.
No trzeba jakieś zamienniki wymyślić umiem gotować, ale nie lubię, bo to zajmuje dużo czasu:P Wolę raczej szybkie dania a to wszystko co mam w diecie przygotowuje się w kilka minut.
Proponuję w drugim posiłku od czasu do czasu wrzucić kurczaka z ryżem (klasyka) a w potreningowym jakiegoś pstrąga albo łososia z ziemniakami. Na śniadanie zamiast takiego omleta mogę dać jajko na boczku, ew. robię czasem taką mieszankę:woda, płatki owsiane, cynamon, kakao ( naturalne, nie puchatek), serek wiejski i orzechy.
Wystarczy zmienników?
Zmieniony przez - Przemek14qwe w dniu 2017-07-05 14:48:09
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Łosoś tłusty, więc omega 3 na pewnie dużo. Pytanie tylko: czy na tak niskim poziomie zaawansowanie ważne są takie detale? Myślałem, że jak nie jestem pro zawodnikiem to liczy się tylko trening+ odpowiednie kalorie i makrosy+ odpoczynek.