Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
A to dlaczego nie możesz, na tablecie z wersji mobilnej też możesz przeskoczyć na pełną, a jak nie to zrób zrzut z jakiejś innej aplikacji, bo tak to z w/w nic nie widać, zawsze na tablecie mozesz zrzut ekranu zrobić.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Białko 2g/kg masy ciała. Nie ma potrzeby spożywania większych ilości. Olej z pestek winogron do eliminacji. Ma bardzo niekorzystne proporcje kwasów tłuszczowych. Ostatni posiłek daj pełnowartościowy. Nie musisz wpychać w siebie wtedy twarogu. Nie ma w tym szczególnego sensu.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Zgadza się. Pełnowartościowy posiłek jako ostatni. Jeżeli masz ochotę na twaróg, to śmiało dodaj do niego tłuszcze, węglowodany i będzie dobrze. Jednak aby nie stało się to rutyną. Masz wiele innych źródeł do wyboru. Tuńczyk okazyjnie a nie raz dziennie. Najlepiej tłuste ryby morskie: śledź, makrela. Również łosoś dziki, pstrąg.