SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
3200 ,3100. Jest dobrze bo jak robilem masę to brzuch był cały czas pełen i wypięty teraz jem owiele mnie i ten brzuch sam w sobie nie jest już wypięty dla tego aż taka różnica , ja nie miałem dużo tłuszczu tylko po prostu mnie wywalało po jedzieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Przepraszam przepraszam przepraszam przepraszam!!!!!!!!!!! Zły pomiar !!! Poprawiam mam 89,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
no to jest ok Trochę to było dziwne już Ci zazdrościłam że tak szybko spada :D A tak na serio, to obserwuj obwody, a co do brzucha, zwróć uwagę, czy nie jest wzdęty czasem po jakimś konkretnym posiłku, czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Witam ,dostałem od kumpla darmową wejściówkę na siłke, dzisiaj ją wykorzystałem no i byłem pierwszy raz na siłowni (bo tak to ćwiczę w domu ) więc moje wrażenia z dzisiejszego dnia nigdy nie trenowałem na maszynach i chciałem zobaczyć jak to jest , no i zobaczyłem powiem wam że nie jest to samo co wolny ciężar, maszyny nie wchodzi to tak pięknie i nie czuć tego mięśnia ,nie zamienił bym wolnego ciężaru na maszynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6210 Napisanych postów 75705 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753037
Oczywiście, że maszyny to zupełnie co innego. Wolne ciężary to podstawa a na maszynach można ewentualnie urozmaicać. ćwiczenia, np. Izolując ruch.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ale udało mi się wyżebrać jeszcze jedną wejściówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ogólnie nie było źle , Ale udało mi się wyżebrać jeszcze jedną wejściówkę to jutro ich odwiedzę !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Zalezy kto co lubi, jak ktoś chce dopracować jakiś szczegół to wybiera maszyny gdzie moze się skupić na danym elemencie ciała. Kolejna spraw co to za maszyny, bo jak fajne hammery to suepr sprawa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja też zdecydowanie wolny ciężar lubię, u mnie z siadem kiepsko, więc jak miałam okazję, to na suwnicy robiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
A jak z tymi przysiadami jest bo mówią że kolana powinny wystawać za palce i siad do końca, a sa też przeciwnicy siadania do końca i wychodzenia kolan za palce?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT na skakance

Następny temat

Plan FBW do oceny

WHEY premium