SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
anubis84
Zalezy kto co lubi, jak ktoś chce dopracować jakiś szczegół to wybiera maszyny gdzie moze się skupić na danym elemencie ciała. Kolejna spraw co to za maszyny, bo jak fajne hammery to suepr sprawa.
to nie były te maszyny ,były zwykle na przekładni pracoway jak atlas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ATG jest ogólnie ciężkim przysiadem, trzeba mieć dobrą mobilizację i ogólnie technikę, łatwiej zrobić sobie kuku, niż przysiadem do 90 stopni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
To jak atlasowe to rzeczywiście słabo i nie dziwi się że kiepsko się trenowało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
anubis84
To jak atlasowe to rzeczywiście słabo i nie dziwi się że kiepsko się trenowało.
.
Małe dla takiego konia jak ja 185w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
blue_hope
ATG jest ogólnie ciężkim przysiadem, trzeba mieć dobrą mobilizację i ogólnie technikę, łatwiej zrobić sobie kuku, niż przysiadem do 90 stopni.
No to ja robię takie przysiad 5*5 107kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ATG z 100+ pamiętam jak panowie na siłowni mieli problem z 60kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ale na modlitewniku ćwiczyłem bo chciałem zobaczyć (w domu nie mam) i powiem że zaj........... Do teraz bicki nap........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
blue_hope
ATG z 100+ pamiętam jak panowie na siłowni mieli problem z 60kg

Mówię poważnie bez ściemy ....... Jak umowie cię z kumplem to nagram filmik. A uwierzysz że martwy dzisiaj pad 125+sztanga (sztanga nie wiem ile bo nie pisało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
blue_hope
ATG z 100+ pamiętam jak panowie na siłowni mieli problem z 60kg

Mówię poważnie bez ściemy ....... Jak umowie cię z kumplem to nagram filmik. A uwierzysz że martwy dzisiaj pad 125+sztanga (sztanga nie wiem ile bo nie pisało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ale to nie, że ja nie wierzę Nie mam ku temu powodów Ja MC w maksie zrobiłam prawie 107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT na skakance

Następny temat

Plan FBW do oceny

Wiecej