SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Połaczenie kreatyny z weglowodanami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam od połowy kwietnia rozpocząć mój pierwszy cykl kreatynowy. Czytałem w poprzednich postach że dobrze by było kreatyne łaczyc z węglowodanami i tak własnie zamierzam. Nie wiem jedynie w jakich proporcjach łączyc je ze soba. Do tej pory ćwiczyłem 4 razy w tygodniu co 2 dzień bez zadnych odzywek brałem jedynie witaminy (centrum) odstawić je czy nie? I jeszcze jedno czy biorąc kreatyne można codziennie cwiczyc brzuszki czy może to spowoduje ze mi brzusio urośnie? ( juz pomału zaczynam przechodzic na dietke) to na razie tyle thx za wszystkie odpowiedzi
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Mam jeszcze jedno pytanko czy to o której godzinie mam trening ma na cos wpływ? przedtem chodziłem na siłke o 19 ale moze powinienem wczesniej? chodze spac kolo 23.
NIE MA WPLYWU CWICZ O TEJ GODZINIE O KTOREJ JEST CI NAJLEPIEJ.

może to dziwne ale co to "dawkowanie z fazą"?
CHODZI O TO ZE PRZEZ PIERWSZE 5 DNI BIERZESZ DUZE DAWKI KRETKI A POZNIEJ CIAGNIESZ MNIEJSZE WG. MNIE MALO EFEKTYWNY SPOSOB BRANIA

znowu coś sobie przypomniałem czy od kreatyny mogą powstac duże rozstępy? Już ich troche mam i nie wiem czy mi sie jeszcze bardziej powiększą.
JASNE ZE MOGA POWSTAC ZNAM TAKIE PRZYPADKI, JEZELI PRZYBEDZI CI DUZO WAGI TO ROZSTEPY MOGA WYSTAPIC ALE NIE MUSZA, JAK SIE BOISZ ROZSTEPOW STALE SUPLEMENTUJ KOLAGAEN + WITAMINE C ORAZ STARAJ SIE BY SKORA BYLA STALE NAWILZONA.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
To przejdz najpierw na dietke i poczytaj troche forum i zawarte w nim posty na temat kreatyny a napewno dowiesz sie wiele ciekawych rzeczy

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietka jest,posty też czytam ale zawsze to lepiej jak wiem jaki konkretnie mam problem i na jakie pytania potrzebuje odpowiedzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
//dobrze by było kreatyne łaczyc z węglowodanami i tak własnie zamierzam//
Polecam carbo
//w jakich proporcjach łączyc je ze soba//
codziennie 5g na czczo kreatyny + ok. 30-40g carbo + ok. 30g glukozy + woda (wymieszaj razem najlepiej w shakerze lub mikserze)
dodatkowo w dni treningowe do 30 min. po treningu ten sam zestaw
//brałem jedynie witaminy (centrum) odstawić je czy nie?//
nie
//biorąc kreatyne można codziennie cwiczyc brzuszki//
tak choć niektórzy mają skłonności do powiększonego brzusia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje za odpowiedzi zastosuje sie do nich i mam nadzieje ze brzusio nie urośnie :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
//dobrze by było kreatyne łaczyc z węglowodanami i tak własnie zamierzam//
LEpiej do tego użyj glukozy, a carbo podczas trenigu
//w jakich proporcjach łączyc je ze soba//
codziennie 5g na czczo kreatyny + 50gram glukozy
dodatkowo w dni treningowe tuż po treningu ten sam zestaw
//brałem jedynie witaminy (centrum) odstawić je czy nie?//
nie , spokojnie możesz brać do posiłków
//biorąc kreatyne można codziennie cwiczyc brzuszki//
można ale czy ma to sens? Za bardzo niszczy to mięsień brzucha bo nie ma czasu na regenerację.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To znowu ja jakie carbo glukoze i kreatyne moglibyście mi polecić najlepiej zeby produkty te były w sklepie sfd z góry thx :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Glukoza jest w hipermarketach, Carbo to dobre jest z Treca lub Hiteca

A kreatyna polecam Creapure ( Trec hitec ultimat )

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Creapure również Olimp,carbo bardzo dobre - również olimp,smak cyrtyna.Kieruj się ceną.
Trening brzucha max 3 razy w tygodniu-nie lic zna to ze trenując brzuch spalisz na nim tłuszcz.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze jedno pytanko czy to o której godzinie mam trening ma na cos wpływ? przedtem chodziłem na siłke o 19 ale moze powinienem wczesniej? chodze spac kolo 23.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
może to dziwne ale co to "dawkowanie z fazą"?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

termogeniki a nadciśnienie

Następny temat

Co to za skrot ECA?????

electro
Polecane artykuły