Witam! Mam od połowy kwietnia rozpocząć mój pierwszy cykl kreatynowy. Czytałem w poprzednich postach że dobrze by było kreatyne łaczyc z węglowodanami i tak własnie zamierzam. Nie wiem jedynie w jakich proporcjach łączyc je ze soba. Do tej pory ćwiczyłem 4 razy w tygodniu co 2 dzień bez zadnych odzywek brałem jedynie witaminy (centrum) odstawić je czy nie? I jeszcze jedno czy biorąc kreatyne można codziennie cwiczyc brzuszki czy może to spowoduje ze mi brzusio urośnie? ( juz pomału zaczynam przechodzic na dietke) to na razie tyle thx za wszystkie odpowiedzi
2
Krzysztof Piekarz
