SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tibes - Konkurs Krata na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
DZIEŃ 1 - 3 kwiecień

#TRENING

Ciekawie się biegało po ponad półrocznej przerwie. Łydki skatowane. Udało się tempo poniżej 6'00" przy stosunkowo niskim tętnie, więc nie jest najgorzej. Zapisałem się na bieg 10 km w parku obok mnie za 3 tygodnie. O łamaniu 50 minut raczej nie ma co marzyć.




#DIETA

Jak poniżej. Trochę za dużo białka, a za mało węgli. Planowo dieta ma być bardziej "czysta" niż dzisiaj wyszło.






Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-04-04 10:51:47
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 6702 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133432
slonce wylazlo i z nim dreptacze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
DZIEŃ 2 - 4 kwiecień

#TRENING

A. BIEGANIE

1,31 km - 8:14 - tempo 6'18

B. OLY

Power snatch, znajdź 1RM w zestawie:

1 hang
1 low hang (zaraz za kolanem)
1 z ziemi


20/30/40/45/50/55/60/65

EMOM 5:

1 kompleks na 80% 1RM


5 x 52,5 kg

C. WOD

AMRAP 20:

4 power snatch 60/42,5 kg
12 chest-to-bar pull up
48 double unders


Wynik: 3 rundy + 1 Power Snatch

D. ACCESSORY

3 rundy nie na czas:
- Wyciskanie na skosie 10x60kg
- Wiosłowanie hantlami 10x22,5kg
- Uginanie hantlami 10x10kg
- Francuz leżąc hantlami 10x10kg

E. BIEGANIE

1,34 km - 9:05 - tempo 6'48

No to zaczęło się bieganie na siłownie. Kondycja w lesie i już zdyszany zaczynam właściwy. Bardzo fajny kompleksik zrobiony z lekkim zapasem. AMPRAP pokazał mi bardzo jak moja kondycja jest w lesie. Na koniec lekki obwodzik kulturystyczny bo zostało chwilkę czasu. W ramach wolnego czasu będę dodawał kulturystyczne elementy, żeby sylwetka nie ucierpiała.


#DIETA






Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-04-05 10:19:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
Dzień 3 - 5 kwiecień

#TRENING

Kolejna 5tka za mną. Dzisiaj trochę szybciej, przyspieszyłem w drugiej połowie biegu. Świetna pogoda była wczoraj wieczorem do biegania - ok. 15 stopni, zero wiatru. Fajnie się biegało, wyczuwam powrót chęci do szybszego biegania.





#DIETA

Leciutko za dużo, ale średnia tygodniowa się zgadza.






Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-04-06 12:10:51
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
Dzień 4 - 7 kwiecień

#TRENING

WOLNE


#DIETA

Dzisiaj dużo rzeczy na oko więc 100% pewności nie mam, że dokładnie się zmieściłem w makro.





Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-04-07 10:52:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Tego WPC jednorazowo bierzesz 60g? Gdzieś czytałem ze maksymalnie jednorazowo organizm jest w stanie przerobić 26 -30g białka, czyli 30 -36 gram prochu. Większa ilość podobno idzie na zmarnowanie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23191 Napisanych postów 11616 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361689
No wladnie niekoniecznie - tu faftaq to ladnie opisal: http://potreningu.pl/articles/4403/prog-leucynowy-i-optymalna-dawka-bialka-w-posilku/page/1 

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2149 Napisanych postów 4619 Wiek 65 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 530714
Ghorta


Ciekawy artykuł. To znaczy że Tibes nie potrzebuje tyle białka i będzie duży rósł a ja muszę go zjeść 2 x więcej żeby coś było widać Tez mnie te limity zastanawiały no ale trochę mi się rozjaśniło .


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-04-07 12:15:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 92849
Bardzo dobry art, który fajnie wszystko tłumaczy. Białka to organizm i przyswoi 100 gram (patrz diety typu IF). Tutaj bardziej rozchodzi się o optymalizacje syntezy białek i wtedy faktycznie może lepiej jest spożywać mniej a częściej.

Tylko czy jest to faktycznie aż tak bardzo istotne? O jaki procent polepszy nam to wyniki? Moja dieta po 10 latach to metoda prób i błędów, testowałem chyba każdy rodzaj diety, ilości i rozkładu makro itp. U mnie poniżej 200 g białka zauważam gorszą regeneracje. Dlatego na masie trzymam minimum 200 g, na redukcji minimum 250 g, ze względu na dużą sytość białka oraz jego efekt termiczny. Dzielę to na 3-4 posiłki bo mi tak wygodnie. Dietę dostosowuję do mojego trybu życia, a nie odwrotnie i uważam, że nic na tym nie tracę (nie jestem zawodowcem).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drazekm - Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

KEBUL, Konkurs Krata na Lato 2017

electro
Polecane artykuły