SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka zamiast posiłku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 869
Witam. Jestem aktualnie na masówce i chce zrobić 5 kg mięśni do lata.
Jem 4 zbilansowane posiłki dziennie ale mam problemy z utrzymaniem diety i czasem nie dojadam ze względu na prace zmianowa.

Pomyślałem o suplementacji. Co polecacie ? Jakaś odrzywka która mogłaby zastąpić 1 posiłek dziennie ? Albo chociaż polowe.

Chodzi mi o cos po czym mnie nie zaleje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jak chcesz to daj bulka https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Bulk_Pro_Acceleration-opis34149.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
najlpesza opcja bedzie odzywka bialkowa+weglowodany z konwencjonalego posilku.
mozesz zblendowac sobie kasze/ryz z wpc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 869
A nie zrobi mi się z tego papka nie do zjedzenia ?

Może płatki owsiane lepsze ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 869
Albo otręby
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dolejesz odpowiednio duzo wody i bedzie oki, do wypicia w sam raz
moga byc platki owsiane tez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 4620 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35212
to, czy zrobi sie papka czy nie zalezy od tego ile plynu uzyjesz do zmiksowania.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ADDD


Chodzi mi o cos po czym mnie nie zaleje


Tu już kwestia, jak wygląda kaloryczność diety i jej braków. Jak zmieścisz w przewidzianym bilansie, to Cię nie zaleje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 869
Czyli co najlepszej ?

gainery białkowo węglowodanowe lub bułki
WPC + płatki owsiane / otręby / banany / owoce


W jakich porach najlepiej jeść? To wpc i owoce z płatkami to najlepiej po treningu lub na obiad ?

Ps jecie tluste przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro jesz 4 ZBILANSOWANE posiłki, to powinieneś sam najlepiej umiejscowić zamienniki w ciągu dnia. Ja jestem zwolennikiem modelu: mniej prochu, więcej czegoś do gryzienia, więc typowy gainer radzę zastąpić, jeśli jest taka konieczność, wpc z jakimś solidnym źródłem węglowodanów. Wówczas taki pseudoposiłek możesz aplikować o dowolnej porze dnia, wtedy kiedy nie jesteś w stanie zjeść normalnego i pełnowartościowego posiłku. Pora po treningu jest jak najbardziej korzystna, ale nic Ci nie będzie, jak opuścisz szatnię bez niczego i zjesz w domu.
Z tym tłustym przed treningiem, to musisz rozwinąć myśl, aczkolwiek ja np. unikam wtedy sporej ilości fatu, bo potem leży na kiszkach podczas wysiłku. Chyba że jem posiłek przed treningiem jakieś 3h przed.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-01 18:44:03
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Dajesz tyle ile brakuje kalorii, jagorsza papka będzie z owsianych bo one chłoną wodę jak już np dałbyś ugotowany ryż.kasze itp to ona już nie będzie jej chłonąć w takich ilosciach jak owsiane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 869
Mnie nie chodzi o jedzenie w szatni bo dla mnie to kompletnie nie ma sensu. Jak się nie wali teścia itd. To posiłek nawet jest wskazany 1,5 h po treningu. To raz.


Dwa...
glownie przeszkoda przed regularnym jedzeniem jest praca zmianowa nocki itd dlatego chciałem zastąpić jeden z 4 posiłków jakimś suplem co dziennie bo posiłki jem duże z warzywami i owocami ryby tez wrzucam od czasu do czasu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i inne - co dalej

Następny temat

Suplementy na poprawę pamięci i funkcji poznawczych

electro
Polecane artykuły