Witam. Jestem aktualnie na masówce i chce zrobić 5 kg mięśni do lata.
Jem 4 zbilansowane posiłki dziennie ale mam problemy z utrzymaniem diety i czasem nie dojadam ze względu na prace zmianowa.
Pomyślałem o suplementacji. Co polecacie ? Jakaś odrzywka która mogłaby zastąpić 1 posiłek dziennie ? Albo chociaż polowe.
Chodzi mi o cos po czym mnie nie zaleje
Jem 4 zbilansowane posiłki dziennie ale mam problemy z utrzymaniem diety i czasem nie dojadam ze względu na prace zmianowa.
Pomyślałem o suplementacji. Co polecacie ? Jakaś odrzywka która mogłaby zastąpić 1 posiłek dziennie ? Albo chociaż polowe.
Chodzi mi o cos po czym mnie nie zaleje
Krzysztof Piekarz
