Witam!
Jestem początkujący w kwestii siłowni, diet. Mam 21 lat i wazę ok. 75 kg. Od niedawna mam w planie przystąpić w szeregi policji. Chciałbym trochę przytyć nabrać sylwetki. Siły już trochę mam lecz w ogóle tego po mnie nie widać. 3/4 dni w tygodniu nosze meble i agd po schodach - taka dorywcza praca. Jest to moja jedyna styczność z dźwiganiem. Chciałbym dowiedzieć się jak mam się zabrać do treningów i w jaki sposób mogę przytyć. Mam bardzo szybką przemianę materii i to jest główny problem - potrafię zjeść ogromne ilości jedzenia i nic to nie daje. Myśle zabrać się z bieganie w ramach wyrobienia sobie kondycji.
Jestem początkujący w kwestii siłowni, diet. Mam 21 lat i wazę ok. 75 kg. Od niedawna mam w planie przystąpić w szeregi policji. Chciałbym trochę przytyć nabrać sylwetki. Siły już trochę mam lecz w ogóle tego po mnie nie widać. 3/4 dni w tygodniu nosze meble i agd po schodach - taka dorywcza praca. Jest to moja jedyna styczność z dźwiganiem. Chciałbym dowiedzieć się jak mam się zabrać do treningów i w jaki sposób mogę przytyć. Mam bardzo szybką przemianę materii i to jest główny problem - potrafię zjeść ogromne ilości jedzenia i nic to nie daje. Myśle zabrać się z bieganie w ramach wyrobienia sobie kondycji.
Krzysztof Piekarz