Dzis uslyszalem od kolesia szokujaca wiadomosc. Powiedzial, ze gdzies przeczytal o tym, ze jesli przez dluzszy czas bierze sie wysokobialkowe odzywki to ogrganizm sie tak do nich przyzwyczaja, ze przestaje wykorzystywac bialko pochodzace z normalnego porzywienia (miesa, roslin).
Kurcze, troche mnie zszokowala ta wiadomosc.
Co o tym sadzicie?? czy kots slyszal cos podobnego?
Kurcze, troche mnie zszokowala ta wiadomosc.
Co o tym sadzicie?? czy kots slyszal cos podobnego?
"They"... will tear your soul apart...
Krzysztof Piekarz



