SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Specyficzny smak odżywki białkowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 837
Witam! Próbowałem już wiele odżywek białkowych różnych smaków róznych producenntów i z mlekiem i z wodą ale zawsze ten taki specyficzny białkowy smak zostaje. Ciężko mi to pić i od tego smaku jeszcze z godzinę po wypiciu jest mi nie dobrze. Próbowałem już Optimum gold whey różne czekolady, wanilie, scitec professional karmel, trec whey creamy coktail czeko-wiśnia itp. Myślałem że po porstu dany produkt mi nie podchodzi ale po wypróbowaniu juz sporej ilości stwierdzam że już chyba nic mi nie podejdzie. Mial ktoś podobny problem? Jak poprawić smak odżywki? Dać sobie spokój juz z szukaniem poniewaz jak te mi nie podeszly to juz nic mi nie podejdzie czy moze sprobowac jakis owocowy smak lub moze w przyszlosci białko wołowe? Piszę ten temat ponieważ czytając opinie o białkach każdy pisze jakie to wyśmienite jak jogurcik itp dlatego też mnie to dziwi....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
W życiu trochę białek już spróbowałem. I szczerze mówiąc nie wiem za bardzo o co Ci chodzi w smaku. Te droższe z mlekiem dla mnie smakują wyśmienicie i są niczym nagroda po treningu lub jako odskocznia od ryżu z mięsem (nie jem słodyczy ani fast foodów), te tańsze to po prostu przełykam i po problemie, nie delektując się zbytnio. Ale posmak na pewno nie zostaje mi na jakiś dłuższy czas, a jak już to jest to fajny posmak hehe. Na pewno twaróg pozostawia o wiele bardziej nieprzyjemny smak w ustach po zjedzeniu. Tak jak czytam o tym smakach, że to nie smakuje, to też nie to aż mnie dziwi ile panienek siedzi na sfd...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
chodzi ci o posmak slodzikow czy co?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 837
jaki to by nie był smak i jaki producent to zawsze przebija się przez aromat taki jakiś specyficzny smak dla białka chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Chodzi Ci może o taki mdławy posmak?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
Wydaje mi sie ze chodzi mu o ten "chemiczny posmak" jakie niektore białka maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Jest wiele opcji poprawy smaku shejka, ostatnio wpadlem na pomysl: porcja SFD Wpc protein plus smak orzechowy + jedna lyzeczka kako gorzkiego + plaska lyzeczka cukru+ 250 ml mleka do garnka lekko podgrzac ( gorzkie kakao sie ciezko rozpuscza w zimnym) i szejk jest naprawdę wyj**any. Mozesz tez sprobowac bialek od best body nutrition, nie wiem dlaczego te bialko jest tu tak malo popularne, bdb niemiecka firma, a smaki maja zaj**iste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Może Tobie o chodzi o taki posmak, który także zostaje np. po wypiciu mleka? Jeżeli tak to polecam tik taka :)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - mono + hmb + gainer. Pomocy!

Następny temat

Porada dotycząca odżywek.

WHEY premium