SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki termin waznosci odzywki bialkowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1280
witam,

jakis czas temu chyba 2 mc temu wymienilem sie ze znajomym odzywkami - odstapilem mu serwatke bialkowa ktorej nie trawilem w zamian za bialko waniliowe prolac - bialko bylo kupione w tym samym czasie w duzym worku 4 kg chyba i przesypane do mniejszych opakowan... w sumie zjadlem polowe opakowania i zostalo mi okolo 1/2 kg, potem mialem mc przerwy o bialku zapomnialem a dzisiaj grzebiac w szafie znalazlem opakowanie.... otwieram i zamiast milego zapachu wanili uderzyl mnie hmmm raczej nieciekawy odor.... sama chemia, bialko wyglada w miare normalnie, moze jest minimalnie zbite tzn tak jakby dostalo sladowe ilosci wilgoci...

pytanie jest nastepujace - czy to sie jeszcze nadaje do spozycia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
według mnie tak

"Jeśli nie osiągniesz zamierzonych celów, praktycznie nie istniejesz"

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Zjedz porcje. Jak smak bedzie w porzadku to nie ma problemu. Ja po jakims czasie po otwarciu bialka Protein 90 zauwazylem że nie pachnie tak jak zaraz po otwarciu, czuć właśnie chemią. Jednak po zmieszaniu z mlekiem wszystko jest w porządku. W twoim przypadku też tak będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na ile wystarcza 400g Glutaminy??

Następny temat

Kreatyna-jak ja spożywać

WHEY premium