Cześć
Mam problem z podciąganiem na drążku...
Trenuję od roku a od 3 mc zaczałem trening pleców taki jak zaleca forum pierwszy rok treningów czyli:
1. Drążek
2. Martwy ciąg 3x10
3. Wiosłowanie sztangą 4x15
4. Szrugsy 4x15
I tu jest problem wszystko jest ok jest progres oprócz drążka i teraz uwaga...5 seri po 4 podciągniecia na gumie trx... w tym jedna seria bez gumy. Porażka
Co robię nie tak? Co zmienić jak zacząć naliczać progres w podciąganiu na drążku.
Fajnie rosnę a drążek wtyd...
Dodatkowo mam wrażenie że coś jest nie tak - nie czuję pracy pleców przy wiosłowaniu sztangą a robię to identycznie jak pozostali jak obserwuję.
Gdzie są błędy?
Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2016-11-08 19:05:02
Mam problem z podciąganiem na drążku...
Trenuję od roku a od 3 mc zaczałem trening pleców taki jak zaleca forum pierwszy rok treningów czyli:
1. Drążek
2. Martwy ciąg 3x10
3. Wiosłowanie sztangą 4x15
4. Szrugsy 4x15
I tu jest problem wszystko jest ok jest progres oprócz drążka i teraz uwaga...5 seri po 4 podciągniecia na gumie trx... w tym jedna seria bez gumy. Porażka
Co robię nie tak? Co zmienić jak zacząć naliczać progres w podciąganiu na drążku.
Fajnie rosnę a drążek wtyd...
Dodatkowo mam wrażenie że coś jest nie tak - nie czuję pracy pleców przy wiosłowaniu sztangą a robię to identycznie jak pozostali jak obserwuję.
Gdzie są błędy?
Zmieniony przez - C4-C3 w dniu 2016-11-08 19:05:02
Krzysztof Piekarz