SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę do oceny, 78kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
Zaliczyłem się do ektomorfików i zapotrzebowanie wyszło mi 2866 kcal czyli odejmując 300 kcal to wychodzi że mam na dobę dostarczyć organizmowi 2500 kcal i teraz do tego dobieram dietę .

Ta dieta którą mam tu wrzucone dostarcz 2635 kcal więc coś zamienię i będzie ok ?

A czy mogę popełnić plagiat ?
Jest tu przecież wiele diet dobrze ustawionych i skopiuję sobie którąś, chyba nikt się nie pogniewa ;)


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 09:32:15
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale w tamtej diecie masz za dużo białka, dużo za dużo jakieś 150-160 g bedzie ok, Po co kopiwac czyjąś dietę? Mnie kiedyś rozpisano dietę, w której na ostatni posiłek była ryba i owoce jagodowe - no tak troche fusion i bez sensu. Moim zdaniem niepotrzebnie utrudniasz sobie życie rozdrabniając się na 7 poisłków. 4-5 jest ok, nawet 3. Ja jem rano jajka, potem dwa razy taki sam posiłek typu mięso+ryż i kolację - coś na słodko - dużo ww i trochę białka. Jakbym miała jeśc 7 razy, to by mnie szlag trafił bo non stop byłabym głodna, non stop bym jadła i musiałabym chyba pracę rzucić. A najpewniej rzuciłabym dietę


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-11-06 09:44:10

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
No przyznam się że tyle posiłków ciężko jest wchłonąć, non stop coś żuję , wiem białko tak do 2 g. na kg czyli koło 160 g na dobę mi wystarczy, cieszę się że mogę zjechać z tym białkiem, tylko nie wiem co zrobię z pełną lodówką twarogu i jajek :)

Czyli mogę jeść kotlety schabowe gulasz z łopatki, mielone mięso, smażoną kiełbasę itd. a nie tylko pierś z kurczaka każdego dnia na obiad ?

Dobrze że poprosiłem o pomoc, zanim kupiłem kolejną odżywkę białkową lub co gorsze gainera.

Skoro katabolizm nocny jest przesadzony to nie muszę zaraz po przebudzeniu wlewać w siebie białka lub jeść na siłę śniadanie mimo iż nie mam ochoty, mogę jeść dopiero 1,5 godź po przebudzeniu ?



Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 10:11:39

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 10:19:21
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
OTTO


Czyli mogę jeść kotlety schabowe gulasz z łopatki, mielone mięso, smażoną kiełbasę itd. a nie tylko pierś z kurczaka każdego dnia na obiad ?
tak możesz ,oczywiście schabowy bez panierki lub robisz dietetyczną panierkę ,kiełbasę to akurat bym sobie darował
Dobrze że poprosiłem o pomoc, zanim kupiłem kolejną odżywkę białkową lub co gorsze gainera.

Skoro katabolizm nocny jest przesadzony to nie muszę zaraz po przebudzeniu wlewać w siebie białka lub jeść na siłę śniadanie mimo iż nie mam ochoty, mogę jeść dopiero 1,5 godź po przebudzeniu ?
oczywiście że nie musisz



Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 10:11:39

Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 10:19:21

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
A podrzucicie jakiś temat z panierkami dietetycznymi ?
Są to takie że smaży się bez tłuszczu ?
Mam naczynia zeptera i pierś kurczaka robię bez tłuszczu dodając tylko trochę papryki i pieprzu, ale schabowy nie musi już być taki dobry baz tłuszczu, a mielone wręcz niewykonalne.

Fajne linki do artykułów - dzięki dziewczyny :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Panierkę możesz robić z płatków owsianych, jaglanych, płatków migdałów, sezamu A nawet zmielonych migdałów, wychodzą kotlety (u mnie z kurczaka, indyka) bardzo smaczne

Smażyć możesz, czemu nie wliczasz ilość tłuszczu i tyle olej kokosowy, smalec, czy masło klarowane, PAM idealnie się nadają
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
Efekty po 6 tygodniach, na wadze spadło 1,7 kg, ale w pasie nic :( klata urosła 5 cm
Więc gdzie poszły te stracone kg skoro w pasie jest nadal 93 cm ???
Czuję że pośladki i uda , bo spodnie wiszą na mnie jak na strachu, ale to po bieganiu, od kiedy przestałem biegać a zacząłem trening siłowy w pasie nic nie ubyło, więc nadal twierdzę że najlepszym spalaczem tłuszczu jest bieganie.

Więc skoro nic nie mogę stracić tłuszczu to trzeba zacząć budować masę, a na wiosnę znów bieganie i wtedy spalę tłuszcz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
To nie tak, że chudnie się z tych miejsc, z których chcemy
Jak pozostałe obwody ? nie sugeruj się tylko pasem, jak wygląda obecna dieta ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1373 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31184
Z tym że z 5 posiłku zrezygnowałem, a 4 to nie zawsze jest ryba, a zamiast tego jajecznica.





Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-12-12 17:55:11
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Jest mało prawdopodobne żeby klatka poszła +5cm a masa ciała nic się nie zmieniła. Takiego progresu raczej nikt nie osiąga.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 81kg

Następny temat

Dieta na Masę 81kg

electro
Polecane artykuły