Zaliczyłem się do ektomorfików i zapotrzebowanie wyszło mi 2866 kcal czyli odejmując 300 kcal to wychodzi że mam na dobę dostarczyć organizmowi 2500 kcal i teraz do tego dobieram dietę .
Ta dieta którą mam tu wrzucone dostarcz 2635 kcal więc coś zamienię i będzie ok ?
A czy mogę popełnić plagiat ?
Jest tu przecież wiele diet dobrze ustawionych i skopiuję sobie którąś, chyba nikt się nie pogniewa ;)
Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 09:32:15
Ta dieta którą mam tu wrzucone dostarcz 2635 kcal więc coś zamienię i będzie ok ?
A czy mogę popełnić plagiat ?
Jest tu przecież wiele diet dobrze ustawionych i skopiuję sobie którąś, chyba nikt się nie pogniewa ;)
Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-11-06 09:32:15
