SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kasia DN redukcyjny?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Tomashusm
Dlaczego darować mleko sojowe? Zależy jakie pije. Do kawy możesz dawać różne rodzaje mleka, fajne jest migdałowe(13kcal/100ml) albo ryżowe(ok.60kcal/100ml) Możesz też zrobić sama mleko kokosowe, wystarczy zblenderować wiórki kokosowe w gorącej wodzie i je przecedzić, po czym jeszcze raz do gorącej wody i znowu blenderujemy :)


1. bo soja to GMO
2. bo soja żle wpływa na kobiecą gospodarkę hormonalną
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8429
No i kolejny dzien z treningiem.

Trening tak sobie. Jakas wielka niemoc mnie zlapala ale to chyba przez @.
Zastanawiam sie nad zmiana treningu na trening Domatorek. Nie chhce isc na silownie bo jakos aspoleczna jestem.

Miska ok. Od momentu ustawinia miski tak jak polecila Eveline, czuje sie mega super i widze duza roznice. Ani razu mnie brzuch nie bolal, nawet w pracy co kiedys bylo norma.

Warzywa: pomidor, ogorek, papryka
Kawa x2 z mlekiem (doliczone do miski).

Widze ze u dziewczyn czesto sa wafle ryzowe naturalne. Czy to ok, a moze to lepsze zlo porownujac z Wasa?






...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
baczyk123


Widze ze u dziewczyn czesto sa wafle ryzowe naturalne. Czy to ok, a moze to lepsze zlo porownujac z Wasa?





wafle ryżowe i pieczywo wasa są produktami silnie przetworzonymi, także wiadomo, że lepiej zjeść porcję basmati albo gryczanej
ja jem jak mam ochotę, patrzę tylko, żeby nie było w ich składzie dodatkowego syfu typu spulchniacze czy konserwanty

a wybór mąk jest niesamowity, także na pewno znajdziesz coś, czym można fajnie zagęścić sos

xxx

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8429
No czasem pidjem wase czy wafle. Ostatnio zapalalam miloscia do kaszy jaglanej. O niebo lepsza niz quinoa. Co do maki to uzywam rzadko. Dzisiaj mam w planach zakupic make orkiszowa i ryzowa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
Smakuje wam naprawdę ta kasza jaglana? Ja nawet jak ją przemyje to jest gorzka i ma taki dziwny posmak... Ostatnio bardzo polubiłem gryczaną niepaloną, do tego stopnia że robię z nią nawet omlety na słodko z bananem. ^^
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 535 Napisanych postów 2432 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151648
jaglana najlepiej najpierw przeplukac zimna woda, mozna tez dodatkowo przelac goraca - wtedy gorycz powinna zniknac
najprosciej na sitku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8429
a jak juz jestesmy przy kaszach to kto widzial takie cudo?






...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 2013 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23896
Uwielbiam peczak ale unikam ze wzgledu na gluten pocieszam sie biala gryczana
Nie wiem o co chodzi z ta gorycza w jaglanej. Jem roznych producentow i w zadnej nie czuje goryczy. Gptuje 12 minut odcedzam i jem.
Ps. Warto unikac gotowania w tych woreczkach lepiej wysypac prosto do wody.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
ja też lubie, ale nie jem często
mam po niej brzuch jak w 2trymestrze ciąży

xxx

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8429
i teraz mi mowicie:D aj ja bylam taka podekscytowana ze mam cos nowego. Pewnie mnie tez wydmie znajac zycie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cross fit czy dobry na redukcję?

Następny temat

Dywanówki na wysmuklenie i ujędrnienie, czy może coś innego ?

electro
Polecane artykuły