SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasia DN redukcyjny?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Hej, podglądam to sie odezwę :)
Na brzuch to właściwie dowolny freestyle można robić. Miałam polecić planka ale przy rozstepie mięśni z tego co pamiętam nie jest polecany. Mogłabyś sobie własnie na koniec robić ćwiczenia polecane na rozstep mięśni brzucha.

A z tymi zdjęciami to mam nadzieje ze przez skromnosc tak narzekasz. Figura bardzo fajna. Zgrabne nogi. Dane tyly. Niezła łapka. Z taką sylwetka wchodzenie na 1600 wydaje mi się bez sensu. Dobrze ze Ci eveline doradza to będzie dobrze :)

Co do miski to zapytalabym o skład chleba i mleka sojowego. Fanka mleka sojowego w ogóle nie jestem, nawet bez cukru. Soja jest jednym z bardziej zmodyfikowanych produktów z bardzo dużą ilością fitoestrogenów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Kasia, sylwetka wyjściowa nie jest wcale zła. Ciężko mi ocenić postawę, bo jak masz uniesione ręce do pozycji "poddaję się"" to nic nie widać. Na przyszłość - ręce wzdłuż ciała, plecy proste, brzuch lekko spięty.
Patologii jednak raczej nie ma.
Odnośnie rozstępu Paula wyżej napisała i ja bym na Twoim miejscu poszukała tych artykułów tu na forum.

Idąc od dołu - masz fajny kształt nóg, nie są pozbawione mięśni, nawet fajnie dwugłowy widać i pośladki są zaznaczone. Nie mniej jednak ja bym te pośladki jeszcze bardziej wzmocniła i podniosła.
Brzuch - tu wiele zdziałasz dobrze zbilansowaną dietą. Trzeba Ci będzie wzmocnić cały core, ale zacznij najpierw od tych ćwiczeń na rozstęp. Na pewno nie polecam klepania brzuszków, ale to później. Masz zaznaczoną talię, więc jak zleci trochę tkanki tłuszczowej to myślę, że będzie ją jeszcze bardziej widać.
Plecy wydają się silne, ale więcej by mi powiedziały klasyczne zdjęcia.

Co do diety - to zwykle tak jest, że jak pozwolimy swojemu ciału się w końcu odżywiać to i ono przestaje się buntować

Trening:
1. snatch jedną ręką 10x5kg, 10x7.5, 10/.7.5kg
2a. martwy na prostych nogach ze sztangielkami, 10x38, 10x42.2, 10x42.6 (zamist ze sztangielkami zrobilam ze sztanga. Czy to ok?)

Tak, jak najbardziej

2b. przysiad plie 10x20kg, 10x22.3 10x24.6
3a. wiosłowanie sztangą w opadzie 3x10x18kg
3b. wyciskanie sztangielek na skośnej w górę 3x 10x15kg
4a.wznosy kolan w zwisie, 10/9/10 nienawidze tego cwiczenia. Zreszta to nie bylo cwiczenia a jego karykatura :D
4b.woodchopper 10x15kg, 2x10/6.25
4c.jeżyki, zamiast jezykow zrobilam inne cwiczenie na brzuch z racji tego ze nie mam tasmy.. Jakie cwiczenie mge tym jeszcze zastapic?


zmodyfikujemy Ci tą część na bazie ćwiczeń na rozstęp

Filmiki możesz na maila (dopiszę go do stopki a póki co tu): [email protected]
Napiszę mi tylko tu na pw jak już wyślesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
Eveline, filmiki poszly. Mam nadzieje ze dojda i nie sa bardzo pourywane.

Paula, dziekuje za mile slowo. Ja osobiscie nie cierpie sie fotografowac. Maz ma zakas fotografowania mnie wiec wielkim wyzwaniem bylo zalozenie tego dziennika i wstawienie zdjec.

Cwicze z obciazeniem od ponad roku i doszlam do tego co teraz ale wiem i widze ze dalej nie rusze bez Waszej pomocy. Jestem uparta i dam rade :). Marzy mi sie figura w wieku 40stki (a to juz w tym roku ) taka, jakiej nigdy nie mialam. Skoro juz macham tym zelastwem to niech z tego bede jakies korzysci. A dodatkowy plus jest taki ze to bardzo polubilam i nie wyobrazam siebie bym mogla bez tego zyc :D

Paula, pije mleko Sojowe od kilku w sumie dni firmy Alpro. Wczesniej pilam mleko migdalowe tej samej firmy. Co mozna zatem uzyc do kawy rannej?

Co do rozstepu miesni brzucha to robilam cwiczenia Obliques na rozszczep przez rok. Poprawa jest ale wydaje mi sie ze jednak ten miesien sie calkowiecie nie zszedl tak jak powinien. W ciazy brzuch mialam ogromny, wszyscy pytali czym mam blizniaki :D. I tak sczzescie ze ani jednego rozstepu sie nie nabawialm.. Cwiczenia zaniechalam jakies pare miesiecy temu, poprostu sie poddalam.

Pytanko odnosnie nabialu. Czym mozna jaja zastapic? Gdzies wyczytalam ze siemie lniane jest ok? Potzrebuje czegos na sniadanie do platkow owsianych.

Pozdrawiam
Kasia






Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-07-31 18:38:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
A z jakiego powodu jaja wyrzucasz z diety?
U mnie owsianka jest zazwyczaj z siemieniem wlasnie i dzieki temu fajnie sie "klei"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jajka to nie nabiał. Przynajmniej w nomenklaturze tego forum. Nie ma potrzeby ich ograniczania, eliminowania, o ile nie przemawiają za tym jakieś nietolerancje.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
nie chce wyrzucac jaj z diety, lubie jej. Potrzebuje zamiennika do rannej owsianki. Sniadanie jem w pracy a jajo z mikrofalowki smierdzi masakrycznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
czy moze minie ktos oswiecic o co chodza z tymi ikonkami ktore sa po prawej stronie w kazdym komentarzu. Chodzi o to "ok" w kolorze zielonym i to drugie w kolorze czerwonym. Zauwazylam -1 od joanny83d i -1 i 1 u deja vu. :)


Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-07-31 22:50:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Generalnie to te plusy i minusy podobnie jak na FB działają. Ale ostatnio na forum jest błąd i albo można łatwo przez przypadek kliknąć albo się same dodają wiec nie ma to na to patrzeć za bardzo. Zwłaszcza na te z minusem.

Kurcze mi jajko z mikrofali pasi. Jak chodzi o konsystencję to siemie będzie ok. Ale generalnie jakieś źródło białka powinno być. Możesz jajko zjeść oddzielne albo dodać białko do owsianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8404
no wlasnie mi caly zcas wyskakuja jakis blad servera. Myslalam ze to moj net jest taki cienki.

Jajo z mikrofalowki po jakims czasie jest strasznie twarde, ale bardziej tutaj mi chodzi o ten smrod. W pracy czesto mam glupie komentarze :)
Ja swoja owsianke podgrzewam na 2 minuty bo lubie taka ciape, raz dodalam jajo do owsianki i musialam wyrzucic bo strasznym zbukiem mi zalatywalo. :)


Zmieniony przez - baczyk123 w dniu 2016-07-31 22:56:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68467
Ugotuj jajka wieczorem, jaki to problem. Po ugotowaniu mogą spokojnie leżeć w lodówce (najlepiej bez obierania) z dwa-trzy dni (im twardsze, tym dłużej), więc można to zrobić nawet na zapas, nie codziennie.
Pozdrawiam.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cross fit czy dobry na redukcję?

Następny temat

Dywanówki na wysmuklenie i ujędrnienie, czy może coś innego ?

WHEY premium